اخبار سیاسی

ترامپ انتظار یک دیدار بسیار سریع با رهبر کره شمالی دارد

ترامپ رئیس جمهور آمریکا که در سئول به سر می برد گفت انتظار یک دیدار بسیار سریع با رهبر کره شمالی را دارد.

20 مرداد 1398

نتیجه یک تهدید جدی: لیگ نوزدهم برگزار می شود؟

آیا واقعاً ممکن است لیگ نوزدهم برگزار نشود؟ وعده تاج عملی می شود و بازی ها در ورزشگاه های استاندارد برگزار خواهند شد؟ یا همه آنچه تا کنون شنیده ایم چیزی جز حرف نبوده؟

17 مرداد 1398

افزایش همکاری های ایران و قفقاز شمالی در حوزه فرهنگ و گردشگری

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ظرفیت های لازم برای افزایش همکاری ها در حوزه گردشگری، مرمت آثار تاریخی و صنایع دستی بین ایران و قفقاز شمالی وجود دارد.

14 مرداد 1398

سیاست های ترامپ در هیچ نقطه ای از دنیا موفقیت آمیز نبوده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، موسی ابومرزوق عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس سیاست های رئیس جمهوری آمریکا در دنیا را به باد انتقاد گرفت.

13 مرداد 1398

موتور محرک توسعه استان قزوین سند آمایش علم و فناوری باشد

کارشناس حوزه سیاست گذاری علم و فناوری گفت: سند آمایش علم و فناوری استان قزوین برای اولین بار در کشور توسط جهاددانشگاهی استان قزوین تدوین شده است و باید محور توسعه استان قرار گیرد نه آنکه در حوزه های مختلف با نگاهی به غیر از توجه به این سند عمل کرد.

10 مرداد 1398

پیغام تبریک ظریف به همتایان مسلمان خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتایان مسلمان خود فرارسیدن عید سعید فطر را به آنان تبریک گفت

8 مرداد 1398

آمادگی برای یاری به راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری استان البرز

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دکتر علی وحدت در جمع مدیران شرکت های دانش بنیان استان البرز گفت: استان البرز از استان های پیشرو در حوزه توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور در کشور است.

7 مرداد 1398

اعتراف تیلرسون به ضعف ترامپ در اولین دیدار با پوتین، آمادگی لازم را نداشت

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه سابق آمریکا به قانونگذاران آمریکایی گفت، دونالد ترامپ در نخستین دیدار با ولادیمیر پوتین، کمتر از او برای این نشست آمادگی داشت و اجازه داد همتای روس او روند خود را پیش ببرد و مقامات آمریکایی در موضع ضعیف تر قرار گیرند.

3 مرداد 1398

مورالس سیاست های ضد ایرانی آمریکا را محکوم کرد

تهران - خبرنگاران - اوو مورالس رئیس جمهوری بولیوی سیاست ها و تهدیدات آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

3 مرداد 1398

آنالیز وضعیت مناطق ویژه علم و فناوری

معاون پژوهشی وزیر علوم با اشاره به آنالیز وضعیت مناطق ویژه علم و فناوری در جلسه شورای عتف گفت:گزارشی از عملکرد 5 منطقه ویژه علم وفناوری داشتیم که خوشایند نبود و به نظر می رسید این حوزه نیازمند ایجاد تغییرات است.

31 تیر 1398

تصمیم ایران برنامه ریزی شده و دقیق است

تهران- خبرنگاران- فرانسوا نیکولو سفیر فرانسه در ایران طی سال های 2001 تا 2005 (1380 تا 1384) التیماتوم برجامی ایران را برنامه ریزی شده و دقیق خواند.

28 تیر 1398

نمایش فردوسی در تاجیکستان

تهران - خبرنگاران - نمایشی با موضوع حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور محمدتقی صابری سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان و جمع کثیری از تاجیکان و ایرانیان مقیم در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان توسط هنرمندان تاجیک اجرا شد.

27 تیر 1398

ترامپ: سرکوب وحشیانه مردم متوقف گردد

تهران- خبرنگاران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با تکرار دخالت های آشکار خود در امور ونزوئلا گفت: ما برای مردم ونزوئلا آرزوهای خوبی داریم و خواهان توقف سرکوب وحشیانه مردم هستیم.

25 تیر 1398

خسروی وفا: مشکل اقتصادی برای اعزام تیم ها به مسابقات کسب سهمیه نداریم

رییس کمیته ملی پارالمپیک، گفت : با توجه به این که در بحران مالی قرار داریم کوشش می کنم با کاهش تعداد نفرات اضافی در اعزام ها مسئله ای از نظر اعتبارات برای اعزام تیم ها جهت کسب سهمیه پارالمپیک 2020 نداشته باشیم.

24 تیر 1398

سئول: مذاکره با آمریکا برای تمدید معافیت نفتی ایران ادامه دارد

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه کره جنوبی در واکنش به اعلام تمدید نشدن معافیت برای خریداران نفت ایران خاطرنشان کرد که سئول در همه سطوح در حال مذاکره با واشنگتن برای تمدید معافیت خود از تحریم های آمریکا است.

20 تیر 1398

گسترش حضور نظامی آمریکا در لهستان، باعث تقویت امنیت اروپا نمی گردد

سفیر روسیه در ورشو با تأکید بر اینکه گسترش حضور نظامی آمریکا و ناتو در خاک لهستان امنیت اروپا را تقویت نخواهد کرد، گفت: مسکو آماده عادی سازی روابط بین دو کشور است ولی تحقق آن بستگی به اراده مقامات ورشو دارد.

14 تیر 1398

بوتفلیقه : نظام سیاسی الجزایر تغییر خواهد کرد

تهران - خبرنگاران - عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهوری الجزایر دوشنبه شب گفت : نظام سیاسی کشور تغییر خواهد کرد و قانون اساسی جدید زمینه انتخاب رییس جمهوری را فراهم خواهد کرد.

7 تیر 1398

عموم مردم باید از گزارشات تفریغ بودجه دیوان محاسبات مطلع باشند

معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات، گفت: تا زمانی که نظام بودجه ریزی کشور مبتنی بر چانه زنی است مسائل رفع نمی گردد بلکه نظام بودجه کشور باید مبتنی برعملکرد باشد.

30 خرداد 1398

تسری ظرفیت 7.5 میلیارد دلاری صرفه جویی سوخت به خط آهن چابهار-سرخس

به گزارش خبرنگاران، سعید رسولی عضو هیئت مدیره شرکت راه آهن در گفت وگویی که دو هفته قبل با خبرنگاران درباره پرداخت مابه التفاوت میزان صرفه جویی در مصرف سوخت در پروژه های سرمایه گذاری ریلی و انتقال بار و مسافر از جاده به ریل داشت، گفت: بر اساس ماده 12 قانون...

28 خرداد 1398
تعداد: (31)