اخبار سیاسی

دنیا، رویایی تر از هر رویایی است

جملات زیبا از افراد مشهور و دنیاگردان درباره سفرمجری مستقیم تور اروپا35 جمله از بزرگان دنیاگردی درباره سفردنیا را ببین. دنیا، رویایی تر از هر رویایی است. (ری بردبری)اگر می خواهید که به دوردست ها و با سرعتی همچون نور سفر کنید، همه زرق و برق ها، حسادت ها،...

13 اردیبهشت 1401

حسینی کیا: کاهش بهای تمام شده خودرو با اصلاح زنجیره تامین مواد اولیه

خبرنگاران - نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با اصلاح زنجیره تامین مواد اولیه مانند فولاد، مس و… هزینه تمام شده فراوری خودرو کاهش می یابد در نتیجه قیمت نهایی این کالا نزولی می گردد.

8 اردیبهشت 1401

رستم قاسمی کرونا گرفت

وزیر راه و شهرسازی به علت ابتلا به کرونا امروز در شرایط قرنطینه در دفتر کار خود به صورت مجازی در جلسات حاضر می شود.

7 اردیبهشت 1401

زنگ خطر جدی در کشور با افزایش مصرف آزیترومایسین

دبیر کمیته علمی کشوری کرونا گفت: بر اساس گزارش نماینده سازمان غذا و دارو در کمیته علمی کشوری کرونا، اندازه مصرف آزیترومایسین به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

31 فروردین 1401

در کشاورزی قراردادی حق به حق دار می رسد

تهران (پانا) - -عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی مجلس می گوید وزارت جهاد کشاورزی بنا دارد طرحی را اجرا کند که دیگر کشاورز زمان برداشت محصول، کاسه چه کنم به دست نگیرند و سود محصولی که می کارد را قبل از برداشت دریافت کند.

27 فروردین 1401

دولت برای احقاق حقوق مردم با هیچ کس مماشات نمی کند

تهران (پانا) - سخنگوی دولت با اشاره به ابلاغ دستور رئیس جمهوری به دستگاه های دولتی برای آزادسازی، منطقه ها ساحلی تصرف شده تا مرز قانونی (حداقل 60 متر از ساحل)، نوشت دولت مردمی برای احقاق حقوق مردم با هیچ کس مماشات نمی کند.

28 اسفند 1400

وزیر صمت: قیمت لوازم خانگی در روزها و هفته های آینده کاهش می یابد

تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش قیمت لوازم خانگی در روزها و هفته های آینده خبرداد و گفت کوشش می کنیم خبرهای خوبی در مورد کاهش قیمت لوازم خانگی در روزها و هفته های آینده به ویژه در حوزه جهیزیه داشته باشیم.

27 اسفند 1400

مرز آمریکا و کانادا تا یک ماه دیگر تعطیل می ماند

نخست وزیر کانادا اعلام کرد که مرز بین آمریکا و کانادا به خاطر بحران کرونا تا یک ماه دیگر و تا 31 تیرماه تعطیل خواهد ماند.

25 اسفند 1400

توبیخ دستگاه هایی که بکارگیری 3 درصدی معلولان را رعایت نمی کنند

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر کار گفت: در صورت کم کاری دستگاه ها در بکارگیری 3 درصدی معلولین توبیخ می شوند.

21 اسفند 1400

تور ارزان استرالیا: جزیره کانگورو در استرالیا صاحب یک فرودگاه نو می گردد

کانگوروهای استرالیا هم صاحب یک فرودگاه نو با امکاناتی بیشتر شدند تا گردشگرانی که به تماشا آن ها می فرایند، راحت تر سفر نمایند.

17 اسفند 1400

بودجه اجرای پزشک خانواده در سال 1401 چقدر است؟

تهران (پانا) - بودجه برنامه تکمیل پرونده الکترونیک سلامت، نظام ارجاع و اجرای پزشک خانواده، هزار و 398 میلیارد و 736 میلیون تومان خواهد بود.

8 اسفند 1400

دولت آمریکا تامین یاری هزینه فراوری تراشه را به تعویق انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت ایالات متحده ممکن است تا سال 2022 نتواند بودجه مورد احتیاج برای افزایش فراوری انواع نیمه هادی را تأمین کند.

15 بهمن 1400

وزیر کار: مساله بیکاری در لرستان جدی است

تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت مساله بیکاری در لرستان جدی است و باید اقدامات اساسی برای رفع این مشکل صورت گیرد.

10 بهمن 1400

ریزش شدید قیمت نفت ، نفت تا 2 ماه دیگر به 60 دلار می رسد!

به گزارش خبرنگاران، قیمت نفت بعد از صعود چند ماهه، چند روزی است که افت شدیدی پیدا نموده است. بعضی از رسانه ها نوشته بودند که علت این کاهش قیمت، کشف گونه نو کرونا بوده است.

28 دی 1400

جزئیات رشته های بین رشته ای تازه در حوزه کارآفرینی اعلام شد

معاون آموزشی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از اتمام طراحی چهار رشته بین رشته ای تازه در این دانشکده خبر داد.

25 دی 1400

علی باقری با ریابکوف در مسکو ملاقات کرد

علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه با سرگئی ریابکوف همتای روس خود در مسکو ملاقات و درباره موضوعات دوجانبه و بعلاوه مذاکرات وین به رایزنی پرداخت.

22 دی 1400

زاینده رود؛ طرح ناکام انتقال آب در دوره قاجار

در دوره قاجار، خشکی های پیاپی زاینده رود موجب شد تا ایده انتقال آب به زاینده رود که با کارون سرچشمه مشترکی دارد قرن ها قبل مطرح گردد.

20 دی 1400

بایدن: تحریم المپیک زمستانی چین را بررسی می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، رئیس جمهور آمریکا چند روز پس از گفتگوی مجازی با همتای چینی خود، گفت که واشنگتن امکان تحریم دیپلماتیک المپیک زمستانی را که قرار است در چین برگزار شود، بررسی می کند.

9 دی 1400

میرکاظمی: در بعضی بخش ها تا 10 برابر ظرفیت مورد احتیاج سرمایه گذاری شده است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه 1401 رشد مالی محور برنامه ها خواهد بود و برنامه ریزی بودجه سال آینده، متناسب با همین اصل می باشد.

8 دی 1400

مروری بر آثار عمو خسرو سینما ایران

اگر فرد فیلم بینی هستید و این روزها در سینمای ایران و دنیا به خاطر شرایط کرونا تولیدات سینمایی و تلویزیونی کم شده است، بد نیست بعضی فیلم ها را مرور کنید که هیچ گاه تماشا آنها تکراری نخواهد بود و باد تماشا آنها می توان با فضای زیسته سیاسی و اجتماعی آن دهه...

6 دی 1400
تعداد: (467)