اخبار مجلس

فرهنگ میزبانی در مشهد هنوز جای کار زیادی دارد

ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست رسیده، فرهنگ میزبانی در مشهد هنوز جای کار زیادی دارد.

22 مرداد 1401

زنگ خطر جدی در کشور با افزایش مصرف آزیترومایسین

دبیر کمیته علمی کشوری کرونا گفت: بر اساس گزارش نماینده سازمان غذا و دارو در کمیته علمی کشوری کرونا، اندازه مصرف آزیترومایسین به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

31 فروردین 1401

دولت برای احقاق حقوق مردم با هیچ کس مماشات نمی کند

تهران (پانا) - سخنگوی دولت با اشاره به ابلاغ دستور رئیس جمهوری به دستگاه های دولتی برای آزادسازی، منطقه ها ساحلی تصرف شده تا مرز قانونی (حداقل 60 متر از ساحل)، نوشت دولت مردمی برای احقاق حقوق مردم با هیچ کس مماشات نمی کند.

28 اسفند 1400

بودجه اجرای پزشک خانواده در سال 1401 چقدر است؟

تهران (پانا) - بودجه برنامه تکمیل پرونده الکترونیک سلامت، نظام ارجاع و اجرای پزشک خانواده، هزار و 398 میلیارد و 736 میلیون تومان خواهد بود.

8 اسفند 1400

دولت آمریکا تامین یاری هزینه فراوری تراشه را به تعویق انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت ایالات متحده ممکن است تا سال 2022 نتواند بودجه مورد احتیاج برای افزایش فراوری انواع نیمه هادی را تأمین کند.

15 بهمن 1400

وزیر کار: مساله بیکاری در لرستان جدی است

تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت مساله بیکاری در لرستان جدی است و باید اقدامات اساسی برای رفع این مشکل صورت گیرد.

10 بهمن 1400

میرکاظمی: در بعضی بخش ها تا 10 برابر ظرفیت مورد احتیاج سرمایه گذاری شده است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه 1401 رشد مالی محور برنامه ها خواهد بود و برنامه ریزی بودجه سال آینده، متناسب با همین اصل می باشد.

8 دی 1400

رئیسی: باید جنبش ایجاد شغل به راه انداخت، بخش خصوصی میدان دار باشد

تهران (پانا) - رئیس جمهوری تاکید نمود مردم برای برطرف مسائل خود و از جمله بیکاری به دولت امید بسته اند و باید کاری کرد که این امیدها افزون شوند، نه اینکه تبدیل به یأس و ناامیدی گردد.

30 آذر 1400

مصوبه ساماندهی واگذاری املاک در شهرداری تهران شورای پنجم احتیاج به آنالیز دارد

عضو شورای شهر تهران درباره مصوبات شورای پنجم شهر تهران گفت:مصوبه ساماندهی واگذاری املاک در شهرداری تهران شورای پنجم احتیاج به آنالیز مجدد دارد.

19 آبان 1400

تصویب لایحه اصلاح قانون حمایت از بازسازی و احیا بافت های تاریخی

به موجب لایحه مذکور، در راستای حمایت از مالکان و متصرفان قانونی خصوصی آثار غیرمنقول و بافت های تاریخی و فرهنگی ثبت شده در لیست آثار ملی، تاریخی، فرهنگی و با ارزش کشور، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مکلف است برای اعطا تسهیلات کم بهره به مالکان،...

5 مرداد 1400

درگیری قالیباف و یک نماینده مجلس در صحن علنی مجلس!

جدال بر سر دست کاری جداول بودجه بعد از تصویب در مجلس، همچنان ادامه دارد و دیروز بعد از طرح ادعای دست بردن در جداول بودجه از طریق نماینده خرم آباد، رئیس مجلس به این موضوع واکنش نشان داد؛ واکنشی که مجددا با تذکر این نماینده روبرو شد.

23 تیر 1400

تعطیلات کرونایی اصناف یک هفته دیگر تمدید شد، فقط گروه شغلی یک مجاز به فعالیت هستند

به گزارش خبرنگاران، قاسم نوده فراهانی درباره تمدید محدودیت های ضدکرونایی در تهران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران، مبنی بر تمدید یک هفته ای محدودیت های ضدکرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی، در شهر تهران تعطیلات گروه های شغلی دو،...

24 اردیبهشت 1400

نقدها صریح قالیباف خطاب به نخست وزیر کره جنوبی

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید روابط دوجانبه ایران و کره جنوبی به قبل از سال 2018 بازگردد، گفت: ملت ها دوستان خود را در روز های سخت می شناسند؛ لذا انتظار مردم ایران از کره جنوبی برآورده نشده است.

18 اردیبهشت 1400

رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدأ توسط اتاق بازرگانی تبریز در سال 99

رییس اتاق بازرگانی تبریز از رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدا توسط اتاق تبریز برای صادرات از آذربایجان شرقی طی سال گذشته نسبت به سال 98 خبر داد.

8 اردیبهشت 1400

موضع گیری نمایندگان مجلس عراق درباره بودجه و بحث انحلال مجلس

بحث تصویب بودجه و نیز مباحت مربوط به انحلال مجلس عراق قبل از برگزاری انتخابات از بحث های داغ این روزهای عراق است که همچنان با واکنش به ویژه از سوی نمایندگان مجلس این کشور همراه است.

19 فروردین 1400

درس های 99 بورس تهران

فرایند بورس در سال 99 یکی از عجیب ترین تجربه های سهامداران تازه وارد و حتی قدیمی بورس تهران بوده است. از ابتدای این سال تا میانه مرداد این بازار در صدر توجه سرمایه گذاران بود. ارزش دادوستدها هر روز رکورد جدیدی بر جای می گذاشت و سودای کسب سود، افراد غیرحرفه...

13 فروردین 1400

تصویب بسته یاری اقتصادی کرونایی 1.9 تریلیون دلاری در مجلس نمایندگان آمریکا

مجلس نمایندگان آمریکا چهارشنبه بسته یاری اقتصادی کرونایی پیشنهادی دولت بایدن به ارزش 1.9 تریلیون دلار را تصویب نموده است.

12 فروردین 1400

تکلیف پرداخت یارانه در سال 1400 روشن شد

نمایندگان مجلس در جریان آنالیز جزییات لایحه بودجه 1400نحوه هزینه کرد پرداخت یارانه هدفمندی و معیشتی را معین کردند.

5 فروردین 1400

آخرین خبرها از تغییر سهمیه بنزین وانت بارها ، سهمیه بنزین تغییر می کند؟

مریم واعظی - صاحبان خودرو های وانت بار و نیسان از کاهش 30 تا 50 لیتری سهمیه سوخت خود از ابتدای اسفند ماه خبر می دهند. البته پیش از این از ابتدای تیرماه سال 1399 طرحی با هدف دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی اجرا شد که طی آن، سهمیه بنزین این خودرو ها با کاهش...

29 اسفند 1399

لایحه دهیاری ها، تقریبا اختیارات شهرداران را به دهیاران می دهد

تهران (پانا)- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور درباره تصویب لایحه اصلاح و الحاق موادی به ماده واحده قانون تاسیس دهیاری های خودکفا در روستاهای کشور، گفت در این لایحه تقریبا اختیارات شهرداران به دهیاران در سطح روستاها سپرده خواهد شد و برای این امر...

6 اسفند 1399
تعداد: (60)