همه اخبار و مقاله ها

دانشجو معلمان برای اولین بار عیدی می گیرند

وزیر آموز ش و پرورش نوشت: پس از رایزنی های گسترده با دولت و نهادهای مسئول برای اولین بار، سال جاری دانشجومعلمان آموزش و پرورش هم عیدی می گیرند.

14 فروردین 1399

صدور 38 مجوز آنالیز باستان شناسی به منظور تکمیل نقشه باستان شناسی

به گفته رییس پژوهشکده باستان شناسی، صدور 38 مجوز آنالیز های باستان شناسی، بخش قابل توجهی از فعالیت های پژوهشی پژوهشکده باستان شناسی را در سال 1397 به خود اختصاص داد که تلاشی لازم و ضروری برای تکمیل نقشه باستان شناسی است.

14 فروردین 1399

پاکستان یک موشک کروز را با موفقیت آزمایش کرد

ارتش پاکستان از آزمایش موفقیت آمیز یک موشک کروز با برد 600 کیلومتر اطلاع داد.

13 فروردین 1399

عضو هیات مدیره استقلال متواری شد

در پرونده پتروشیمی نام 14 متهم به چشم می خورد که برای آن ها کیفرخواست صادر شده و بر اساس این کیفرخواست اتهام این افراد مشارکت و معاونت در اخلال کلان مالی در حوزه پتروشیمی است.

13 فروردین 1399

آغاز ثبت نام دوره خبرنگاری، سواد رسانه ای و تحلیل سیاسی خبرنگاران

دوره آموزش خبرنگاری، سواد رسانه ای و تحلیل سیاسی به همت مرکز آموزش های آزاد خبرنگاران در محل دانشکده رسانه فارس برگزار می شود.

13 فروردین 1399

خسارت های 1000 میلیاردی حوادث رانندگی در فارس

خبرنگاران/فارس راه های دسترسی، یکی از مهم ترین زیرساخت ها در هر کشوری برای حرکت در راستا توسعه در ابعاد مختلف مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به شمار می رود. موضوعی که چالش عمده بعضی استان ها مانند فارس است.

13 فروردین 1399

بی توجهی به روز تهران، چرا؟

رئیس انجمن مفاخر معماری ایران نسبت به عملکرد رسانه ها و شهرداری در روز تهران اعتراض کرد و گفت:چرا هیچ نهادی، حتی شورای شهر به عنوان پیشنهاد دهنده 14 مهر، روز تهران نسبت به این روز هیچ اقدامی انجام نداد؟

13 فروردین 1399

روایت سختی های اولین مهاجران کانادا از زندگی و تاب آوری

به گزارش خبرنگاران، کتاب قصه ها، افسانه ها و سروده های مردم و سرزمین کانادا با ترجمه و نگارش حسن گل محمدی به قلم مهاجران اولیه سرزمین کانادا است که توسط نشر آواز به چاپ رسیده است.

13 فروردین 1399

ایران به مدار بالای 1000 کیلومتر زمین ماهواره می فرستد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، مرتضی براری با اشاره به پیشرفت بالای ایران در حوزه هوافضا گفت: به همت جوانان متعهد کشورمان توانسته ایم جایگاه ممتازی را در حوزه دانش فضایی کسب کنیم و در حال حاضر جز 11 کشوری هستیم که در دنیا به فضا دست پیدا کرده...

12 فروردین 1399

سیزده بدر را در خانه بمانیم، تعطیلی همه پارک ها و بوستان های رشت

خبرنگاران/گیلان معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: پارک ها و بوستان های شهر رشت روز سیزده بدر هم تعطیل خواهند بود و شهروندان در خانه بمانند.

12 فروردین 1399

واکنش تخت روانچی به سوءاستفاده آمریکا از گزارش های سازمان ملل

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با بیان اینکه کارزار اطلاع رسانی غلط آمریکا علیه ایران ادامه دارد، به سوءاستفاده واشنگتن از گزارش های سازمان ملل اشاره نمود.

11 فروردین 1399

رجحان یک گله میلان مقابل تورینو با هنرنمایی ربیچ

آث میلان با غلبه بر تورینو تا مکان هشتم جدول خود را بالا کشید.

11 فروردین 1399

غارت سالیانه 17 میلیارد مترمکعب آب توسط چاه های غیرمجاز

اکبری گفت: درصورت عدم نظارت به چاه های غیر مجاز غارت سالیانه 17 میلیارد مترمکعب آب توسط چاه های غیرمجاز استمرار پیدا می نماید.

11 فروردین 1399

رونالدو برابر برشا بازی نمی کند

مهاجم پرتغالی در فهرست یوونتوس برای ملاقات برابر برشا قرار نگرفت.

10 فروردین 1399

اعتراف ملو درباره بازی برزیل و آرژانتین در کوپا آمه ریکا: نوبتی مسی را می زدیم!

هافبک تیم ملی برزیل درباره مصاف سال گذشته سلسائو و تیم ملی فوتبال آرژانتین در مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا آمه ریکا اعتراف جالبی کرد.

10 فروردین 1399

سرگذشت دزد نقابدار

جوان 32 ساله ای که در عملیات ضربتی پلیس در هنگام گوشی قاپی به دام افتاد؛ درباره سرگذشت خودبه کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.

10 فروردین 1399

نمایندگان ایران در دیدارهای رده بندی و فینال

یک کشتی گیر ایران به ملاقات فینال و یک کشتی گیر به ملاقات رده بندی مسابقات روز نخست رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا راه یافتند.

9 فروردین 1399

مقدم از کسب مدال در پرتاب چکش باز ماند

رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا در هند با کسب عنوان پنجمی توسط ملی پوش ایران در پرتاب چکش پیگیری شد.

9 فروردین 1399

تاج: دنبال رایزنی با ژاپنی ها هستیم که به نفع ما برای میزبانی فوتسال کنار بروند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما به دنبال میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا هستیم و در این خصوص مشغول رایزنی و مذاکره با ژاپنی ها هستیم که به نفع ما کنار بروند.

8 فروردین 1399

رویترز: تست کرونای رئیس جمهور برزیل مثبت شد

منابع خبری از مثبت شدن تست کرونای رئیس جمهور برزیل خبر می دهند تا وی عالی رتبه ترین مقام دنیا باشد که به این ویروس مبتلا می گردد.

7 فروردین 1399
تعداد: (702)