مقالات گردشگری

کتابی که با انگشتان پای یک معلول تایپ شد

پرواز در قفس روایتی از جهان و زندگی معلولان است. داستانی از احساس و عشق یک انسان کم توان، که فارغ از دلرحمی احتیاج به تعامل و درک احساس دارد.

13 دی 1399

مهدی: اظهارات مظلومی طرفداران استقلال را مقابل سازمان لیگ قرار می دهد، خیلی زود چالش های دربی را آغاز کردیم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: اظهارات سرپرست استقلال طرفداران این تیم را مقابل سازمان لیگ قرار داده و مشکلاتی را به وجود می آورد.

11 دی 1399

اولین مبتلایان کرونا چگونه بیماری شان جدی گرفته نشد؟!

در فضای مجازی پست ها و مطالبی منتشر شده ادعا دارند که این بیماری از سوپ خفاش به انسان انتقال یافته است. در ادامه خبرنگاران زندگی به حواشی و اطلاعات دقیق درباره این بیماری می پردازد که بهتر است برای ایمن کردن خود و عزیزان تان بخوانید.

10 دی 1399

جاذبه های گردشگری ناشناخته مسکو؛ گنجینه ای دیدنی و زیبا

با وجود عظمت و شکوه کرملین، ساختمانهای بلند متعلق به دوران استالین و کلیساهایی با گنبدهای پیازی شکل، چشم پوشی کردن از جاذبه های گردشگری ناشناخته مسکو چندان سخت نیست. بعضی از جاذبه های گردشگری مسکو حتی برای مردمش نیز ناآشنا هستند. با ما در مقاله جاذبه...

8 دی 1399

برای بیماران کرونایی بلیت هواپیما و قطار صادر نمی شود

تهران (پانا) - معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت که هم اکنون برای هیچ کدام از بیماران کرونایی بلیت هواپیما و قطار صادر نمی شود.

2 دی 1399

ویزای توریستی چین

کشور چین واقع در شرق آسیا یکی از عظیم ترین ملل متمدن باستانی است که قدمت آن به 4000 سال پیش برمیگردد. این کشور با جمعیت حدود 1،5 میلیارد نفر پرجمعیت ترین کشور جهان است که توسط حزب کمونیست اداره می گردد. پکن و شانگهای، مهم ترین و معروف ترین شهرهای چین هستند...

1 دی 1399

برن سوئیس ، پایتخت خرس ها

یکی از مهمترین جاهای دیدنی فرانسه که بعید است تا به امروز تصویر آن را ندیده باشید، بنای طاق پیروزی پاریس است؛ یک طاق سنگی سفید که با ارتفاع 50 متری، در میان میدانی عظیم و شلوغ جای گرفته است. این طاق زیبا در کنار برج ایفل…

29 آذر 1399

یک فروند جنگنده اف-16 تایوان از صفحه رادار ناپدید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تایوان نیوز، وزارت دفاع تایوان اظهار داشت: یک فروند جنگنده اف -16 نیروی هوائی سه شنبه شب از صفحه رادار محو شده است.

28 آذر 1399

واگذاری 10 بنای تاریخی بوشهر به بخش خصوصی

معاون میراث فرهنگی بوشهر از واگذاری 10 بنای تاریخی استان به بخش خصوصی خبر داد.

28 آذر 1399

7 کاری که از انجام ندادن آنها در 20 و 30 سالگی پشیمانم، به قلم یک تراپیست 46 ساله

هنگامی که من برای اولین بار کار خود را به عنوان یک تراپیست در 10 سال پیش شروع کردم، انتظار نداشتم که تقریباً به طور انحصاری با بزرگسالان کار کنم. اما طی پنج سال گذشته، من با صدها نفر از آنها نشسته ام و به مبارزات، ترس ها و پیروزی های آنها گوش داده ام.

20 آذر 1399

ملاقات نماینده ویژه ظریف در امور افغانستان با نماینده ویژه سازمان ملل در امور افغانستان

خانم دبورا لاینز، نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در افغانستان و رئیس یوناما که در راس هیاتی جهت رایزنی در مورد مسائل افغانستان به تهران سفر نموده است روز گذشته با محمد ابراهیم طاهریان، مشاور وزیر امور خارجه و نماینده ویژه افغانستان ملاقات و گفت وگو...

17 آذر 1399

راهکارهای طلایی در انتخاب همسر مناسب

انتخاب همسر تصمیمی است که باید با روش صحیح اتخاذ شود. در این راه فرد باید ابتدا خود را و سپس طرف مقابلش را به خوبی بشناسد و سپس تصمیم بگیرد.

12 آذر 1399

پیام کتبی الکاظمی تقدیم السیسی شد

فؤاد حسین وزیر خارجه عراق امروز بیان نمود که با مقامات مصری درباره تهدیدات در منطقه گفت وگو کرده است .

7 آذر 1399

راهنمای انتخاب جعبه یاری های اولیه برای سفر

جعبه یاری های اولیه یکی ملزومات سفر و اکتشافات در فضای باز و ضروری برای خانه ها برای آمادگی در مقابل سوانح و اتفاقات است. شما این جعبه را در سفرها چه طولانی یا کوتاه به همراه داشته باشید.

2 آذر 1399

هشدار دیزنی به تماشاگران: این برنامه حاوی تصاویر بدرفتاری با مردم یا فرهنگ هاست

برچسب جدید قبل از نمایش انیمیشین هایی مانند دامبو، روی صفحه نمایش ظاهر شده و به مخاطب اعلام می نماید که این انمیشین دارای مفاهیم نژادپرستانه است.

30 آبان 1399

راهنمای خرید روکش جایگاه خوردو؛ روکش چرم بهتر است یا پارچه ای؟

تمام افرادی که به طور مرتب از خودرو استفاده می نمایند و یا اینکه خودروی شخصی دارند، احتمالاً با مقوله ای به نام روکش خودرو آشنا هستند. زیبایی و راحتی جایگاه خودرو تا حدود زیادی به روکشی وابسته است که بر روی جایگاه ها نصب شده است. زیبایی داخل خودرو، بیش...

26 آبان 1399

جاذبه های گردشگری جزیره هنگام

در سال های اخیر جنوب کشور یکی از مقاصد اصلی مسافران و گردشگران است.

26 آبان 1399

وزیر خارجه هند: صلح در افغانستان به معنی صلح در منطقه است

وزیر خارجه هند با تاکید بر حمایت این کشور از کوشش های صلح به رهبری و مالکیت افغان ها گفت که برقراری صلح در این کشور به معنی تامین صلح در منطقه است.

21 آبان 1399

پامپئو باوجود کرونای ترامپ به آسیا سفر می نماید

مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا از ادامه برنامه سفر به آسیا در هفته آینده با وجود مثبت شدن تست کرونای دونالد ترامپ اطلاع داد.

17 آبان 1399

مقاله: سوپر ویزا کانادا چیست؟

مراحل اخذ سوپر ویزا کانادا مشابه اخذ ویزای اقامت موقت کانادا است. البته مدارک اضافی برای دریافت این ویزا احتیاج است؛ مدارکی که تضمین می نمایند والدین یا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در مدت اقامت شان در کانادا به خوبی پشتیبانی خواهند شد. این احتیاجمندی ها...

16 آبان 1399
تعداد: (262)