دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه شما

به گزارش گفتمان برتر، مقاله های مرتبط:

  • آن چه درمورد قهوه نمی دانید
  • طرز تهیه قهوه در کشورهای مختلف
  • مراسم قهوه خوری در جنوب ایران

قهوه تنها یک نوشیدنی نیست، بلکه برای بعضی آدم ها قهوه یا چای یعنی انرژی و انگیزه برای انجام دادن کارهای پیش رو. اگر شما هم چا ی خور و قهوه دوست باشید، حتما روزتان را با کافئین آغاز کرده و در طول روز ماگ ها و فنجان های چای و قهوه را پر و خالی می کنید.

دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه شما

کافئین به جز جنبه های مثبت و خوبی که دارد، زیان هایی هم به بدن می رساند. تغییر رنگ دندان ها، بوی بد دهان، سردرد و عصبی شدن به خاطر دریافت نکردن کافئین، افزایش وزن ناشی از مصرف شیر و شکر و موارد مشابه، جنبه منفی مصرف نوشیدنی های کافئین دار را نشان می دهد.

بسیارخوب، چه باید کرد؟ قهوه را ترک کنیم؟ چای نخوریم؟ یک فناوری نو راه جالبی را پیش رو قرار داده است: دستبند کافئین جول (Joule)، راهی موثر برای ورود مستقیم کافئین به بدن! این دستبند که از جنس سیلیکون ساخته شده، می تواند کافئین را مستقیم و از راه پوست وارد جریان خون کند.

عملکرد این دستبند شبیه چسب نیکوتین است. به این ترتیب که کافئین به تدریج از راه پوست وارد بدن می شود و اثر آن حدود 4 ساعت پابرجا است. هر چسب، 65 میلی گرم کافئین دارد، یعنی حدود یک فنجان میانه قهوه. به این ترتیب نگران نبود قهوه یا چای نخواهید بود.

سازندگان این دستبند می خواهند شما را از دردسر رفتن به کافی شاپ و خرید هر روزه قهوه آسوده کنند، مگر این که ترجیح بدهید در کنار استفاده از چسب کافئین، قهوه هم بنوشید!

این محصول اکنون روی سایت Indiegogo عرضه شده و از ماه جولای برای خریداران فرستاده می شود. قیمت دستبند جول (Joule) همراه با 30 چسب کافئین 29 دلار است، یعنی بهای هر چسب کافئین، 1 دلار. وسوسه داشتن دستبند کافئین را احساس می کنید؟ به ناکجاآباد سرشار از کافئین خوش آمدید.

کدام کافی شاپ ها را برای نوشیدن یک قهوه خوب ترجیح می دهید؟ تجربه های کافی شاپی خود را با خوانندگان خبرنگاران قسمت کنید.

منبع: کجارو / buzzfeed.com
انتشار: 5 بهمن 1400 بروزرسانی: 5 بهمن 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1855

به "دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه شما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبند کافئین، جایگزینی برای ماگ قهوه شما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید