کلیه مسابقات، اردوها و فعالیت های کشتی تا 10 تیرماه لغو شد

به گزارش گفتمان برتر، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: همانطور که می دانید در شرایط کنونی دنیا با توجه به شیوع ویروس کرونا با یک بحران جدی و خطرناک روبرو شده است و به همین دلیل نیز بیشتر رقابت های ورزشی از جمله المپیک 2020 توکیو یا لغو و یا به تعویق افتاده است.

کلیه مسابقات، اردوها و فعالیت های کشتی تا 10 تیرماه لغو شد

وی اضافه کرد: به همین دلیل روز 18 فروردین ماه اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون های ملی گفت که تمامی رقابت های قهرمانی خود را که تا روز 10 تیرماه برنامه ریزی شده بودند به تعویق می اندازد و تاریخ جدید برگزاری این مسابقات نیز پس از هم اندیشی با میزبان، کمیسیون فنی و دپارتمان ورزشی اتحادیه اعلام خواهد شد.

امامی توضیح داد: همچنین تمامی تورنمنت های بین المللی نیز تا همین تاریخ لغو شده است و اتحادیه جهانی کشتی نیز به تمامی فدراسیون های عضو توصیه نموده است که تمامی رویدادهای ملی خود را به منظور اطمینان از حفظ سلامت ورزشکاران و شرکت نمایندگان، لغو نمایند.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: از سوی دیگر نیز با توجه به اینکه کشور ما نیز درگیر مبارزه با این ویروس خطرناک است، بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین ستاد مقابله با کرونا در ورزش تمامی فعالیت های ورزشی نیز تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است.

وی گفت: بر این اساس فدراسیون کشتی با توجه به موارد فوق تصمیم بر این گرفت که همگام با اتحادیه جهانی کشتی تمامی برنامه های ورزشی خود از جمله برگزاری اردوها و مسابقات را تا 10 تیرماه به حالت تعلیق درآورد و بازگشت به شرایط عادی نیز منوط به مهیا شدن شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا، پس از آن تاریخ خواهد بود.

امامی در خاتمه اظهار داشت: حفظ سلامتی و ایمنی ورزشکاران، مربیان، داوران و سایر دست اندرکاران کشتی کشور و خانواده های آن ها مهمترین اولویت فدراسیون کشتی است و امیداریم که مردم عزیز ایران با همکاری و همدلی بتوانند این شرایط سخت را پشت سرگذارند تا بار دیگر شاهد افتخارآفرینی فرزندان و قهرمانان خود باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 871

به "کلیه مسابقات، اردوها و فعالیت های کشتی تا 10 تیرماه لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیه مسابقات، اردوها و فعالیت های کشتی تا 10 تیرماه لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید