نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم در تمام دانشگاه های کشور اعلام شد

به گزارش گفتمان برتر، محمدرضا آهنچیان درباره نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم در دانشگاه های کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم در تمام دانشگاه های کشور اعلام شد

خبرنگاران- مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره نحوه برگزاری امتحانات انتها ترم دانشگاه های کشور گفت: باتوجه به سویه های تازه بیماری کووید 19 منتظر آخرین تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا بر مبنای حضوری شدن امتحانات انتها ترم هستیم.

آهنچیان می گوید که اگر ستاد کرونا در زمینه حضوری شدن امتحانات تصمیم گیری نکند، ستاد از سرگیری وزارت علوم به شورا های استانی آموزش عالی که در 31 استان کشور فعال هستند این امکان را می دهد که بر اساس آخرین شرایط کرونا در هر استان و آنالیز مرحله به مرحله ای هر کدام از آن ها و با توجه به امکاناتشان برای حفظ شیوه نامه های بهداشتی امتحانات انتها ترم را حضوری یا مجازی برگزار نمایند.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید نمود، ستاد از سرگیری آموزش های وزارت علوم به دانشگاه ها اعلام نموده که آن ها می توانند از دانشگاه های همکار در سایر استان ها برای امتحانات انتها ترم استفاده نمایند. برای مثال دانشجوی دانشگاه تهران ساکن در استان بوشهر می تواند در دانشگاه خلیج فارس حضور پیدا کند و به همان شیوه هم در امتحان حضوری شرکت کند.

آهنچیان می گوید، ستاد از سرگیری آموزش دانشگاه ها توصیه نموده که امتحانات انتها ترم به شرط حفظ سلامت دانشجویان با ضمانت خود دانشگاه ها حضوری برگزار گردد.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید نمود، امتحانات انتها ترم دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1898

به "نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم در تمام دانشگاه های کشور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم در تمام دانشگاه های کشور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید