خشم دوباره ترامپ از رسانه محبوب خود

به گزارش گفتمان برتر، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از شبکه خبری فاکس نیوز به دلیل انتشار نتایج یک نظرسنجی که مطابق میل وی نبوده به شدت انتقاد کرد.

خشم دوباره ترامپ از رسانه محبوب خود

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از شبکه خبری فاکس نیوز به دلیل انتشار نتایج یک نظرسنجی درباره خود به شدت انتقاد کرد.

ترامپ که همواره به رسانه هایی که علیه وی می نویسند، حمله می نماید مدعی شد که فاکس نیوز نیز از وی روی گردان شده است.

فاکس نیوز روز چهارشنبه گذشته در نظرسنجی که منتشر نموده بود خاطرنشان کرد که میزان افت محبوبیت ترامپ به 56 درصد رسیده است.

فاکس نیوز نوشت که دلیل اصلی افت محبوبیت رئیس جمهور آمریکا حوادث تیراندازی کور اخیر در ال پاسو ایالت تگزاس و دیتون ایالت اوهایو بوده است که در پی آن 31 نفر کشته شدند. (جزئیات بیشتر)

ترامپ در واکنش به این نظرسنجی گفت که مسئله ای در فاکس نیوز در جریان است.

وی همچنین گفت که به نتایج نظرسنجی که توسط فاکس نیوز منتشر شده اعتقادی ندارد.

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد:فاکس تغییر نموده است. بدترین نظرسنجی های مربوط به من همواره از فاکس بوده است. چیزی در فاکس نیوز در جریان است که من از آن خشنود نیستم.

وی با ادعای اینکه آمار افت محبوبیت وی که توسط فاکس نیوز منتشر شده ناردست است، گفت: فکر می کنم که فاکس در حال ارتکاب اشتباه بزرگی است.

شبکه فاکس نیوز یکی از شبکه های محبوب دونالد ترامپ به حساب می آید، به طوریکه بعد از انصراف ترامپ از اقدام نظامی علیه ایران بعد از ساقط شدن پهپاد جاسوسی آمریکا در حریم هوایی ایران، بعضی گزارش ها نشان می داد که رئیس جمهور آمریکا به توصیه تاکر کارلسون مجری شبکه فاکس نیوز از اقدام نظامی علیه ایران صرفنظر نموده است.

این مجری شبکه فاکس نیوز گفته بود که جنگ طلبان آمریکا به هیچ عنوان منافع رئیس جمهور را در نظرنمی گیرند و اگر ترامپ به جنگ با ایران برود، باید با شانس پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا خداحافظی کند. (جزئیات بیشتر)

رئیس جمهور آمریکا پیش از این رسانه های جریان اصلی آمریکا از جمله نیویورک تایمز، واشنگتن پست، سی ان ان و ... را به انتشار اخبار دروغ متهم نموده و آن ها را رسانه جعلی خوانده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 356

به "خشم دوباره ترامپ از رسانه محبوب خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم دوباره ترامپ از رسانه محبوب خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید