خبیری: استقلالی ها فضا را ملتهب می نمایند ، مذاکرات خوبی با عزت اللهی داشتیم

به گزارش گفتمان برتر، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد ماجرای بیرانوند گفت: ما هم می توانیم بگوییم 200 میلیارد به فلان بازیکن می دهیم. استقلالی ها با این کار فقط فضا را ملتهب و خود را وارد یک بحران خودساخته کردند.

خبیری: استقلالی ها فضا را ملتهب می نمایند ، مذاکرات خوبی با عزت اللهی داشتیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حسین خبیری روز یکشنبه در گفت وگویی تلویزیونی در مورد یاری 150 میلیاردی به باشگاه پرسپولیس گفت: چه کسی یاری نموده است؟ اولا بودجه یکسال صندوقی که حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره در آن حضور دارد، یک پنجم این پول است. ثانیا قرار نیست ما از جایی یاریی بگیریم.

او بیان نمود: این ها شیطنت هایی بود که در ماجرای انتقال علیرضا بیرانوند به استقلال رخ داد. شما اگر بخواهید 10 میلیارد وام بگیرید خیلی سخت است، پس گرفتن 150 میلیارد غیرممکن است. من صراحتا اعلام می کنم که ما هیچ پولی از این صندوق نگرفتیم.

خبیری در پاسخ به این پرسش که چگونه به یکباره مسائل پرسپولیس حل شد، گفت: ما مشکل مالی نداشتیم که بخواهد حل گردد. مگر سال های گذشته نبود؟ ما در آن سال ها هم به همین شکل بازیکن گرفتیم. باشگاه پرسپولیس ساختار دارد و حساب و کتاب آن تعیین است.

وی در مورد بسته بودن حساب این باشگاه بیان کرد: این حساب بسته بود و خدا را شکر با کوشش رضا درویش و اعضای هیئت مدیره باز شد. البته این باز بودن موقتی است چرا که طلبکاران زیادی پشت در باشگاه هستند. البته خدا را شکر بیشتر این بدهی ها رفع شده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: وقتی بحث عایدیزایی ها مطرح شد، ما نزدیک به 200 میلیارد عایدی داشتیم که بیشتر آن را از حامیان مالی گرفتیم. مدیریت باشگاه سال جاری در عایدیزایی بسیار خوب عمل کرد.

خبیری در مورد بازگشت کریم باقری به پرسپولیس بیان نمود: باقری اسطوره اخلاق باشگاه است و هیچوقت نمی توان زحمت و تاثیرگذاری او را در پرسپولیس فراموش کرد. مدیریت باشگاه در کوشش است تا این مشکل حل گردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بعلاوه در مورد مبلغ قرارداد حسین کنعانی زادگان گفت: سازمان لیگ مبلغ قراردادها را منتشر می نماید. سقف قرارداد بازیکنان پرسپولیس تعیین است. مطمئن باشید باشگاه و درویش از اصولش پایین نیامده است. سقف قرارداد در پرسپولیس حدود 15 میلیارد است و آپشن های آن هم مبلغ خیلی خاصی نمی گردد. با حساب و کتاب جلو رفتیم. ما الان 90 درصد اصل قراردادها را پرداخت کردیم و فکر می کنم در یکی دو روز آینده هم مبلغ مانده را پرداخت کنیم. اگر شفاف نبودیم نمی توانستیم پرداختی داشته باشیم.

وی توضیح داد: ما نه کارخانه فولاد داریم و نه می توانیم حواله ای به بازیکن بدهیم. بودجه ای هم از دولت نمی گیریم. اشکال ندارد اگر کارخانه ای پشت یک تیم است چرا که باشگاه ها باید با این پول ها اداره شوند اما ما دو باشگاه باید بیشترین پاسخگویی را به طرفداران داشته باشیم و کمترین بودجه را داشته باشیم. الان همه تمرکز روی استقلال و پرسپولیس دارند اما من هیچوقت ندیدم نهادهای نظارتی چرا از باشگاه های صنعتی سوال نمی نمایند.

خبیری در مورد سعید عزت اللهی نیز بیان نمود: او جزو گزینه های ماست. درویش همواره سورپرایز می نماید.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد ماجرای بیرانوند گفت: سنگ بزرگ نشانه نزدن است. ما هم می توانیم بگوییم 200 میلیارد به فلان بازیکن می دهیم. استقلالی ها با این کار فقط فضا را ملتهب کردند و خود را وارد یک بحران خودساخته کردند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1402 بروزرسانی: 18 تیر 1402 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2186

به "خبیری: استقلالی ها فضا را ملتهب می نمایند ، مذاکرات خوبی با عزت اللهی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبیری: استقلالی ها فضا را ملتهب می نمایند ، مذاکرات خوبی با عزت اللهی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید