اخبار اقتصادی

قطار تندرو یزد روی ریل خرابی ، تصاویر و فیلم وضعیت عجیب قطاری با بلیت 80 هزار تومانی

قطار تندروی تهران به یزد با وجود افزایش قابل توجه قیمت بلیت به دفعات با نقص فنی روبرو می شود و همین امر نارضایتی مسافران را در پی داشته است.

21 مرداد 1398

آشنایی با اظهارنامه مالیاتی و نحوه پرکردن آن

خبرنگاران: مالیات در نظام مالی امروز کشور های جهان، نقش بی بدیلی بازی می کند. در کشور ما هم مانند اغلب کشورها، درآمدهای مالیاتی دولت ها به دو طریق رایج محاسبه می گردد. راه اول که برای دولت پر هزینه تر و پر زحمت تر است، محاسبه مالیات به وسیله شیوه علی الرأس...

15 مرداد 1398

سیاست های ترامپ در هیچ نقطه ای از دنیا موفقیت آمیز نبوده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، موسی ابومرزوق عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس سیاست های رئیس جمهوری آمریکا در دنیا را به باد انتقاد گرفت.

13 مرداد 1398

هزینه ساخت اپلیکیشن در ایران چقدر است؟

روزنامه شهروند: مشتریان همیشه از مقدار هزینه ای که برای طراحی و ساخت یک اپلیکیشن باید بپردازند، تعجب می کنند. قیمت پایین و کیفیت بالا همان چیزی است که همه به دنبال آن هستند؛ چه از انگلستان، ایالات متحده آمریکا، هند یا از اوکراین یا در ایران. همه برنامه...

12 مرداد 1398

خبرنگاران ترمینال مسافرت دریایی چابهار موجب توسعه روابط ایران با کشورهای منطقه می گردد

چابهار- خبرنگاران- ترمینال مجهز مسافرت دریایی در بندر شهید کلانتری چابهار موجب توسعه روابط ایران با کشورهای منطقه نظیر عمان، پاکستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس و اقیانوس هند می گردد

11 مرداد 1398

موتور محرک توسعه استان قزوین سند آمایش علم و فناوری باشد

کارشناس حوزه سیاست گذاری علم و فناوری گفت: سند آمایش علم و فناوری استان قزوین برای اولین بار در کشور توسط جهاددانشگاهی استان قزوین تدوین شده است و باید محور توسعه استان قرار گیرد نه آنکه در حوزه های مختلف با نگاهی به غیر از توجه به این سند عمل کرد.

10 مرداد 1398

تحریم های هواوی لغو می گردد؟

شرکت هواوی که طی چند روز گذشته به علت فشارهای ایالات متحده از انجمن SD کنار گذاشته شده بود به این انجمن بازگشت و بعضی معتقدند این مسئله می تواند مقدمه ای برای لغو بعضی دیگر از محدودیت های هواوی باشد.

6 مرداد 1398

منزوی: اجرای سقف قرارداد در استقلال شدنی نیست

کامران منزوی مشخص هرگونه سقف قرارداد را که برخی خبرگزاری ها از آن پرده برداشتند، تکذیب کرد تا مشخص شود مدیران در استقلال هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده اند.

3 مرداد 1398

مورالس سیاست های ضد ایرانی آمریکا را محکوم کرد

تهران - خبرنگاران - اوو مورالس رئیس جمهوری بولیوی سیاست ها و تهدیدات آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

3 مرداد 1398

الکل؛ برنامه معمول زندگی پزشکان انگلیسی

نتایج یک آنالیز آماری نشان می دهد، یک پزشک از هر 20 پزشک انگلیسی الکل مصرف می نماید.

2 مرداد 1398

بازگشت دوباره فیدیبوک

فیدیبوک اولین دستگاه کتابخوان فارسی و ایرانی به شمار می رود که با پشتیبانی کامل از زبان فارسی، به بیش از 30هزار عنوان کتاب دسترسی دارد. با این دستگاه می توان کتاب های الکترونیک و متون فارسی را با حفظ کامل حقوق ناشر و نویسنده مطالعه کرد.

30 تیر 1398

ماجرای برداشت های مرگبار از معدن سرب و روی آلبلاغ به کجا رسید؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از ورود سازمان زمین شناسی برای مطالعات ظرفیت شناسی معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین خبر داد.

29 تیر 1398

تصمیم ایران برنامه ریزی شده و دقیق است

تهران- خبرنگاران- فرانسوا نیکولو سفیر فرانسه در ایران طی سال های 2001 تا 2005 (1380 تا 1384) التیماتوم برجامی ایران را برنامه ریزی شده و دقیق خواند.

28 تیر 1398

عرض اندام شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در تنگنای تحریم

تهران- خبرنگاران- فروش 60 تا 80 هزار میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان و عرض اندام آنها در عرصه مالی کشور، نشان می دهد که با وجود تمام تنگناهای ناشی از تحریم، جوانان ایرانی در قالب استارتاپ و فعالیت های دانش بنیان، ما می توانیم را به بهترین شکل متجلی نموده...

27 تیر 1398

آمریکا خواهان توقف طرح های اکتشافی ترکیه در قبرس شد

تهران - خبرنگاران - شبکه تلویزیونی فرانس 24 گزارش داد: مقام های آمریکایی مصرانه از ترکیه خواسته اند طرح های اکتشافی نفت وگاز در سواحل قبرس را متوقف کند.

26 تیر 1398

ترامپ: سرکوب وحشیانه مردم متوقف گردد

تهران- خبرنگاران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با تکرار دخالت های آشکار خود در امور ونزوئلا گفت: ما برای مردم ونزوئلا آرزوهای خوبی داریم و خواهان توقف سرکوب وحشیانه مردم هستیم.

25 تیر 1398

خسروی وفا: مشکل اقتصادی برای اعزام تیم ها به مسابقات کسب سهمیه نداریم

رییس کمیته ملی پارالمپیک، گفت : با توجه به این که در بحران مالی قرار داریم کوشش می کنم با کاهش تعداد نفرات اضافی در اعزام ها مسئله ای از نظر اعتبارات برای اعزام تیم ها جهت کسب سهمیه پارالمپیک 2020 نداشته باشیم.

24 تیر 1398

توسعه خدمات لیزینگ برای بازارسازی محصولات شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، چهارمین دور از سلسله نشست های صندوق نوآوری و شکوفایی با شرکت های بزرگ دانش بنیان با حضور نمایندگانی از شرکت های دانش بنیان حوزه نفت و گاز برگزار شد.

22 تیر 1398

سئول: مذاکره با آمریکا برای تمدید معافیت نفتی ایران ادامه دارد

تهران- خبرنگاران- وزارت خارجه کره جنوبی در واکنش به اعلام تمدید نشدن معافیت برای خریداران نفت ایران خاطرنشان کرد که سئول در همه سطوح در حال مذاکره با واشنگتن برای تمدید معافیت خود از تحریم های آمریکا است.

20 تیر 1398

چین: در مقابل فشارهای آمریکا تسلیم نمی شویم

رسانه های رسمی چین نسبت به تعرفه های جدید آمریکا واکنش منفی نشان دادند.

17 تیر 1398
تعداد: (41)