خبرنگاران تحویل سیلندر گاز مایع در خراسان رضوی الکترونیکی انجام می گردد

به گزارش گفتمان برتر، مشهد- خبرنگاران- رییس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تحویل سیلندر گاز مایع در این منطقه از هفته آینده به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

خبرنگاران تحویل سیلندر گاز مایع در خراسان رضوی الکترونیکی انجام می گردد

بهرنگ قلی زاده روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: توزیع گاز مایع پیش از این به صورت حواله دستی و به وسیله عوامل توزیع انجام می شد که این کار مسائل بسیار برای شهروندان داشت.

وی ادامه داد: یکی از اهداف این طرح که از 20 مرداد اجرا می گردد توسعه دولت الکترونیک و لغو مبادلات کاغذی و پولی با توجه به شیوع کرونا و از طرفی امکان نظارت بیشتر بر توزیع و تعیین شدن مصرف کننده های واقعی است.

رییس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: شهروندان می توانند با ثبت نام در سامانه newtejaratasan. niopdc.ir نسبت به ثبت تعیینات و احراز هویت در این سامانه اقدام کنند.

وی اضافه کرد: پس از این اقدام با تایید ارگان متولی مربوطه اطلاعات شهروندان به دستگاه کارت خوان عامل توزیع مورد نظر منتقل می گردد و می توانند سیلندر گاز مایع خود را تحویل بگیرند.

قلی زاده ادامه داد: در این طرح دو گروه عمده خانوارهای روستایی و حاشیه شهرها همچنین اصناف و کارخانه ها مورد توجه هستند اما گروه اول احتیاج به ثبت نام ندارند زیرا اطلاعات آن ها پیش از این در سامانه ثبت شده است.

وی گفت: گروه اصناف و کارخانجات یک ماه فرصت دارند اطلاعات مربوط به پروانه کسب و دیگر تعیینات خود را ثبت کنند.

رییس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی اضافه کرد: در ماه نخست اجرای این طرح با تعامل انجام شده دارا بودن پروانه کسب معتبر اجباری نیست اما از ماه های آینده باید از اتحادیه یا انجمن صنفی مربوطه مجوزهای لازم را کسب کنند.

وی با بیان اینکه هیچ مسئله ای برای تامین گاز مایع متقاضیان وجود ندارد ادامه داد: در هر ماه چهار هزار تا 4700 تن گاز مایع در منطقه خراسان رضوی توزیع می گردد.

قلی زاده گفت: خرید گاز مایع با قیمت مصوب دولتی و به وسیله دستگاه های کارت خوان با دریافت رسید از عاملین توزیع امکان پذیر است.

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز و سرخس را در این استان زیرپوشش دارد. دیگر شهرهای خراسان رضوی زیرپوشش خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مناطق تربت حیدریه و سبزوار هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1079

به "خبرنگاران تحویل سیلندر گاز مایع در خراسان رضوی الکترونیکی انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تحویل سیلندر گاز مایع در خراسان رضوی الکترونیکی انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید