ثروتمندترین مرد چین، مشتری باشگاه میلان شد

به گزارش گفتمان برتر، یک نشریه ایتالیایی ادعا نموده است که ثروتمندترین شهروند چین، میخواهد سهام باشگاه میلان را بخرد و برای روسونری نیز یک ورزشگاه جدید بسازد.

ثروتمندترین مرد چین، مشتری باشگاه میلان شد

با تورهای ارزان قیمت چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه رپوبلیکا، جک ما، ثروتمندترین مرد چین در رأس گروهی واقع شده است که به خرید سهام باشگاه میلان ابراز تمایل نموده و گفته حاضر است برای این تیم یک استادیوم جدید احداث کند.

این نشریه ادعا نموده است که جک ما، بنیان گذار شرکت تجارت اینترنتی علی بابای چین و سهامدار باشگاه گوانجو اورگراند، رئیس گروهی است که مذاکرات خود را با میلان برای تملک این باشگاه شروع نموده است. ظاهراً این گروه چینی پیشنهاد خود را برای خرید باشگاه میلان به سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان ارائه نموده، اما بعید است که تا خاتمه هفته آینده از او برای ادامه مذاکرات جواب قطعی بگیرد.

طبق ادعای رپوبلیکا، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و طرفین بر سر مسائل اقتصادی با یکدیگر اختلاف پیدا نکنند، مالکیت باشگاه میلان تا اواسط ماه ژوئن به طرف چینی منتقل می گردد. یکی از اولین پروژه های جک ما پس از برعهده دریافت مالکیت باشگاه میلان احداث استادیومی اختصاصی برای روسونری خواهد بود، ضمن اینکه او در نظر دارد مارچلو لیپی، سرمربی پیشین گوانجو اورگراند را به عنوان مدیرفنی میلان استخدام کند.

جک ما طبق آخرین گزارش نشریه فوربس، مجموعاً معادل 24.1 میلیارد دلار دارایی دارد و اولین مرد ثروتمند چین و هجدهمین مرد ثروتمند دنیاست.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 606

به "ثروتمندترین مرد چین، مشتری باشگاه میلان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثروتمندترین مرد چین، مشتری باشگاه میلان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید