انقلابی ترین فرد کسی است که به وظیفه قانونی عمل می نماید

به گزارش گفتمان برتر، استاندار فارس ضمن تاکید بر لزوم دقت کارکنان دولت در انجام وظایف محوله، گفت: انقلابی ترین فرد کسی است که به وظایف قانونی اش به درستی و کامل عمل کند.

انقلابی ترین فرد کسی است که به وظیفه قانونی عمل می نماید

محمدهادی ایمانیه در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان فارس گفت: فرمانداران هر شهرستان مصوبات را تا حصول نتیجه به دقت دنبال نمایند تا علاوه بر حل مسائل شهرستان ها، بتوانیم برنامه ریزی لازم برای انجام دور بعدی سفرها را نیز انجام دهیم.

او با بیان اینکه خدمت به مردم را عبادت و وظیفه خود می دانیم، گفت: معتقدم که انقلابی ترین فرد کسی است که به وظیفه هایی که قانون بر عهده او گذاشته عمل می نماید و ضد انقلابی ترین فرد هم کسی است که نسبت به وظیفه ای که قانون بر عهده او گذاشته بی تفاوت است.

استاندار فارس گفت: همه ما باید در حد توان و مقدورات بکوشیم که مردم را از مجموعه خود راضی نگه داریم.

ایمانیه، میزهای خدمت را یکی از عرصه های خوب برای حضور مدیران در بین مردم دانست و گفت: باید بکوشیم که ارتباط مان با مردم قطع نگردد و به گونه ای عمل نکنیم که مردم تصور نمایند که هر تصمیمی که می گیریم پشت درهای بسته و بر اساس خواسته و سلیقه خودمان و بدون در نظر گرفتن خیر و صلاح آنها است.

او، از سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان خواست که برای فعالیت ها و اقدامات خود برنامه داشته باشند. البته این برنامه نباید یک برنامه تشریفاتی باشد بلکه باید در انتهای اجرای آن شاهد نتایج خوبی باشیم.

استاندار فارس بر لزوم توجه به سلامت اداری نیز تاکید نمود و گفت: سلامت اداری بسیار اهمیت دارد، باید در این زمینه بسیار حساس باشیم، باید با کسی که خارج از سلامت اداری فعالیت می نماید به شدت برخورد گردد، چرا که پای آبروی نظام در میان است.

ایمانیه، از دستگاه های اجرایی خواست که در پاسخگویی به شهروندان سرعت عمل داشته باشند و تقاضاها و خواسته های مردم را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهند. باید در ادارات برای هم فرایند زمان پاسخگویی معین گردد تا چنانچه آن فرایند طولانی شد افراد بتوانند دلیل را جویا شوند و اگر کوتاهی صورت گرفته با فرد متخلف برخورد گردد.

استاندار فارس ضمن یادآوری اینکه در گذشته سهمیه ای برای کارکنان استانداری در این جشنواره پیش بینی می شد، اختصاص صحمیه برای یک مجموعه را عادلانه ندانست و تاکید نمود که همه کارمندان دستگاه های اجرایی بدون در نظر گرفتن امتیازی خاص باید مورد ارزیابی قرار گرفته و در انتخاب به عنوان نمونه دارای شرایط یکسانی باشند.

خبرنگاران فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 مهر 1401 بروزرسانی: 7 مهر 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2064

به "انقلابی ترین فرد کسی است که به وظیفه قانونی عمل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انقلابی ترین فرد کسی است که به وظیفه قانونی عمل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید