7 ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

به گزارش گفتمان برتر، سقف خانه شما کوتاه است؟ حس می کنید اتاق هایتان تاریک و گرفته به نظر می رسند؟ فضای بسته شما را کلافه می کند؟ این مقاله برای شما نوشته شده است؟

7 ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خانه نقش موثری دارد. مجله اینترنتی خبرنگاران در این مقاله چند راهکار ساده برای بلندتر نشان دادن سقف خانه های آپارتمانی و کوچک امروزی را به شما معرفی خواهد کرد.

چگونه سقف خانه بلندتری داشته باشیم؟

خیلی از خانه های کوچک و آپارتمان های امروزی سقف های کوتاه دارند و این باعث می گردد که خانه دلگیر و گرفته به نظر برسد. برای بلندتر نشان دادن سقف خانه و ایجاد تاثیر بصری بزرگ تر، می توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید.

رنگ سفید یا رنگ های روشن: با استفاده از رنگ سفید یا رنگ های روشن بر روی سقف، نور انعکاس بهتری پیدا کرده و شما احساس می کنید سقف بلندتر به نظر می رسد. رنگ های تیره تاثیر معکوس دارند و سقف را کوتاه تر نشان می دهند.

تابلوهای عمودی: همه چیز به خطای دید و فریب چشم ها برمی گردد. تابلوهای عمودی مستطیلی می توانند این خطا را ایجاد کنند که طول دیوارها نسبت به آنچه که به نظر می رسد بیشتر است و این خود باعث بلندتر دیده شدن سقف ها هم می گردد.

روشنایی و نور مناسب: نور و روشنایی مناسب با ایجاد فضای دید بهتر، باعث روشن تر شدن خانه و بلندتر دیده شدن سقف ها می گردد.

آینه ها: آینه ها همیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای بزرگ تر دیده شدن فضای خانه بوده اند. آینه ها در بلندتر به نظررسیدن سقف هم می توانند موثر باشند. انعکاس نور در آینه باعث بهبود تاثیر بصری در فضا می گردد. برای تاثیر بهتر می توانید از آینه های بلند و قدی استفاده کنید.

پرده های عمودی: پرده هایی با الگوها و خطوط عمودی تاثیر مثبتی روی بلندتر دیده شدن سقف خانه دارند. بهتر است اندکی از پرده روی زمین بیفتد تا تاثیر آن افزایش پیدا کند.

الگوهای افقی استفاده نکنید: الگوهای افقی، خطوط افقی در دیوارها یا سقف باعث کوتاه تر به نظررسیدن دیوارها می شوند و این در کوتاه تر دیده شدن سقف هم تاثیرگذار است.

وسایل تزیینی بلند را در گوشه ها قرار دهید: با قراردادن مجسمه های بلند، آباژور بلند و کشیده و سایر وسایل تزیینی و دکوراتیو در گوشه های خانه، به بلندتر دیده شدن سقف خانه کمک کرده اید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب 4 راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 10 خرداد 1402 بروزرسانی: 10 خرداد 1402 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2169

به "7 ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید