20 درصد دانشجویان برای 60 گیگ اینترنت ثبت نام کردند

به گزارش گفتمان برتر، وزیر ارتباطات گفت: 20 درصد دانشجویان ظرف 3 روز اخیر برای دریافت بسته 60 گیگابایتی اینترنت ثبت نام کرده اند.

20 درصد دانشجویان برای 60 گیگ اینترنت ثبت نام کردند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: 20 درصد دانشجویان، در این 3 روز برای دریافت بسته 60 گیگابایتی اینترنت ثبت نام کرده اند.

وی گفت: ظاهراً هنوز عده ای از دانشجویان مطلع نشده اند. از آنجا که زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد؛ تقاضا دارم مراتب از طریق فضای مجازی به اطلاع دانشجویان برسد.

به گزارش مهر، وزارت ارتباطات برای ترم تحصیلی جدید مدل بسته های حمایتی برای آموزش مجازی دانشگاهیان را تغییر داده است.

مطابق با تصمیم جدیدی که از سوی این وزارتخانه اتخاذ شده، بسته هدایا با حجم 60 GB و برای بازه زمانی شش ماهه به دانشجویان و طلاب تعلق می گیرد.

امکان فعال سازی این بسته هدیه، روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب و یا روی تلفن ثابت (ADSL)، وجود دارد. مهلت ثبت نام 15 روز (2 هفته) است و این مهلت قابل تمدید نیست. این بسته اینترنت حداکثر پس از گذشت 10 روز از اتمام مهلت ثبت نام، در حساب کاربری انتخابی دانشجو یا طلبه منظور می شود.

این خدمت شامل دانشجویان مراکز دانشگاهی و حوزوی در تمامی مقاطع است. دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و طلاب شاغل به تحصیل در مراکز حوزوی می توانند از این بسته اینترنتی استفاده کنند.

ترم تحصیلی گذشته، وزارت ارتباطات با رایگان کردن هزینه دسترسی به IP دانشگاه ها و سامانه های آموزشی از آموزش مجازی حمایت کرده بود که این روش با نقدها بسیاری همراه بود.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1457

به "20 درصد دانشجویان برای 60 گیگ اینترنت ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 درصد دانشجویان برای 60 گیگ اینترنت ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید