مظنه قیمت مسکن در سه منطقه جنوب پایتخت

به گزارش گفتمان برتر، مناطق 9 تا 11 شهر تهران با توجه به قیمت نسبتا مناسب مسکن و در عین حال حجم عرضه قابل قبول آپارتمان های نقلی در گروه های سنی مختلف را می توان به عنوان نواحی مناسب جست وجوی خانه اولی ها در بازار کنونی معرفی کرد.

مظنه قیمت مسکن در سه منطقه جنوب پایتخت

جهت دریافت خدمات خرید اینترنتی درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران، مناطق 9 و 10 در زمره پرجمعیت ترین مناطق شهر تهران قابل دسته بندی هستند که غلبه بافت مسکونی در آنها مشهود است و از همین رو مورد رجوع بسیاری از متقاضیان مسکن با بودجه نسبتا پایین است. در شرایط فعلی که بسیاری از سازنده ها از عرضه واحدهای نوساز به خصوص در گروه آپارتمان های کوچک متراژ و نقلی خودداری می نمایند و انتظارات تورمی مانع از تصمیم جدی آنها برای فروش شده است، در مناطق مذکور و نیز منطقه 11 در مجاورت این دو که ترکیبی از بافت مسکونی و کاربری ها و راسته های متنوع کسب وکار را در خود جای داده است، فایل نوساز و نقلی برای خرید قابل جست وجو است. البته تعداد آپارتمان های میانسال و کهنه ساز به مراتب از آپارتمان های نوساز و کلیدنخورده بیشتر است اما برای کسانی که به قصد سکونت یا هر انگیزه دیگری اصرار به خرید نوساز دارند، این مناطق گزینه های مختلفی به آنها عرضه می نماید.

از طرفی در اغلب محله های این سه منطقه قیمت پیشنهادی فروش فایل های موجود در محدوده مترمربعی 10 تا 20 میلیون تومان بوده و این یعنی پیدا کردن آپارتمان های 500 تا 800 میلیون تومانی که با استطاعت خانه اولی ها هماهنگی بیشتری دارد، در این مناطق به سادگی میسر است.

در جدول زیر قیمت پیشنهادی فروش تازه ترین فایل های مناطق مذکور نزد بنگاه ها و موتورهای جست وجوی معتبر ملکی گردآوری شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1025

به "مظنه قیمت مسکن در سه منطقه جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظنه قیمت مسکن در سه منطقه جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید