مرحله نهایی دهمین دوره المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار می گردد

به گزارش گفتمان برتر به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، مرحله سوم (نهایی) دهمین المپیاد علمی فناوری نانو با حضور 31 دانش آموز منتخب از سراسر کشور در شهر تهران برگزار می گردد. در این دوره که از 26 مردادماه تا 2 شهریور امسال به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می گردد، شرکت کنندگان طی یک دوره فعالیت آزمایشگاهی، در موضوع کاربرد فناوری نانو در حوزه تصفیه آب به پژوهش و آزمایش می پردازند.

مرحله نهایی دهمین دوره المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار می گردد

راه یافتگان به مرحله نهایی این المپیاد در خاتمه دوره عملی، با ارایه نتایج پژوهش آزمایشگاهی که در قالب گروه های چند نفره و با نظارت سرپرستان علمی هر گروه انجام می گردد، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. نتیجه نهایی این رقابت ملی بر اساس نمره آزمون کتبی و ارزیابی داوران از ارایه دستاوردهای پژوهشی در طول دوره معین می گردد.

مراسم اختتامیه دهمین المپیاد ملی دانش آموزی علوم و فناوری نانو و مراسم اهدای مدال و جوایز المپیاد به برگزیدگان، به همراه معرفی نهادهای ترویجی برتر همکار در برگزاری این دوره و همچنین استان های برتر، روز شنبه دوم شهریور ماه امسال در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار خواهد شد.

آمار استانی برگزیدگان کشوری دهمین دوره المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو که در مرحله نهایی از 13 استان کشور حاضر هستند در نمودار زیر آمده است.

المپیاد ملی دانش آموزی علوم و فناوری نانو هر سال توسط باشگاه نانو در سراسر کشور برگزار می گردد و برگزیدگان این المپیاد علاوه بر دریافت مدال و جوایز نقدی از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، از مزیت های بنیاد ملی نخبگان نیز بهره مند می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 194

به "مرحله نهایی دهمین دوره المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله نهایی دهمین دوره المپیاد علوم و فناوری نانو برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید