فراخوان ارسال برنامه های فرهنگی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش گفتمان برتر، سعید مجیدی مدیر فعالیت های فرهنگی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از انجمن ها، اتحادیه ها و تشکل های حوزه کتاب و نشر، تمام موسسات، مراکز و نهاد های مردمی فرهنگی، ناشران، کتاب خانه های عمومی و کتابفروشی های سراسر کشور برای مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران دعوت کرد.

فراخوان ارسال برنامه های فرهنگی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، سعید مجیدی (مدیر فعالیت های فرهنگی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران) با اشاره به این که این نمایشگاه با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت خانه کتاب و ادبیات ایران در بهمن ماه سال 1400 برگزار خواهد شد، مطرح کرد: ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در نظر دارد برنامه های مختلف فرهنگی نمایشگاه را در حوزه های نشر (نظیر رونمایی، نقد، معرفی کتاب و...) و اهل قلم (نظیر بزرگداشت، نکوداشت و...) در سطح ملی و در گستره کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار کند.

مدیر فعالیت های فرهنگی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همچنین مطرح نمود: در این راستا از انجمن ها، اتحادیه ها و تشکل های حوزه کتاب و نشر، تمام موسسات، مراکز و نهاد های مردمی فرهنگی، ناشران، کتابخانه های عمومی و کتابفروشی های سراسر کشور دعوت می شود تا عناوین فعالیت ها و برنامه های فرهنگی کتاب محور خود را برای برگزاری در ایام دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به دبیرخانه این نمایشگاه به آدرس الکترونیکی [email protected] ارسال کنند.

سعید مجیدی در پایان ضمن تأکید بر مشارکت همه دستگاه ها و مجموعه ها در اجرای فعالیت های فرهنگی گفت: ارتقای کیفیت فعالیت های فرهنگی در حوزه کتاب مرهون مشارکت و هم افزایی تمامی متولیان و دغدغه مندان این حوزه است. همچنین با توجه به گزارشات و بررسی اقدامات اجرا شده از رویداد ها و فعالیت های برتر نیز به نحو شایسته تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ علاقه مندان می توانند برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر از ساعت 8 صبح تا 30: 14 با شماره تلفن 91006363، 021 داخلی 231 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1875

به "فراخوان ارسال برنامه های فرهنگی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان ارسال برنامه های فرهنگی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید