رابطه معکوس دستیار و دستمزد برای شفر

به گزارش گفتمان برتر، در قرارداد سرمربی آلمانی استقلال آمده که هزینه دستیار جدید برعهده خود او خواهد بود و شاید او فکر نموده که اگر دستیاری بیاورد، باید هزینه دستیار را خودش بپردازد و از دستمزدش کم می گردد.

رابطه معکوس دستیار و دستمزد برای شفر

به گزارش گفتمان برتر ، هر چه زمان بیشتر می گذرد، جای خالی یک دستیار کاربلد در کنار وینفرد شفر، بیشتر و بیشتر به چشم می آید. استقلال نتایج قابل قبولی کسب نمی کند و شفر حاضر نیست برای بهبود اوضاع یک نفر را به عنوان دستیار خود انتخاب و به کادرفنی اضافه کند.

مقاومت شفر در برابر انتخاب فردی به عنوان دستیار، ماجرای امروز و دیروز نیست و چند ماهی است که استقلالی ها را درگیر خود نموده است. بعد از رفتن ساناک و حتی قبل از آن، بارها از حضور فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، مجید نامجو مطلق و یا حتی دستیار خارجی در کادرفنی استقلال صحبت شده بود. با این حال اما هر بار این موضوع از جانب شفر منتفی بود. خیلی واضح بود که او دستیار نمی خواهد. حتی اگر این موضوع به بهای تضعیف تیمش تمام شود و بار نقدها را بیشتر و بیشتر بر دوش خودش بگذارد.

شفر اما برای این همه مقاومت برابر انتخاب دستیار، دلیل عجیبی دارد. دلیلی که به قراردادش با استقلال برمی شود. در قرارداد سرمربی آلمانی استقلال آمده که هزینه دستیار جدید برعهده خود او خواهد بود و شاید او فکر نموده که اگر دستیاری بیاورد، باید هزینه دستیار را خودش بپردازد و به همین خاطر ترجیح می دهد به تنهایی این راه سخت را ادامه دهد.

180 - 10

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 19

به "رابطه معکوس دستیار و دستمزد برای شفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه معکوس دستیار و دستمزد برای شفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید