علت اختلاف پرسپولیس و رضا اسدی معین شد

به گزارش گفتمان برتر، مذاکره باشگاه پرسپولیس با رضا اسدی برخلاف انتظار ها زود جواب نداد و حتی عنوان شد به بن بست رسیده است. دیروز محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس تاکید نمود در مذاکرات به توافق نرسیده اند با این حال همچنان صحبت ها ادامه دارد. شنیدیم باشگاه پرسپولیس در جلساتی که با این بازیکن و مدیربرنامه هایش داشته با پیشنهاد 10میلیارد تومانی این بازیکن روبرو شده، اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس به او پیشنهاد 4.5میلیارد تومانی داده و ارقامی را نیز در قالب آپشن به این بازیکن ارائه نموده است. این خبر درحالی منتشر شده که بعضی از نزدیکان باشگاه رقم پیشنهادی پرسپولیس را 6میلیارد تومان اعلام کردند که با آپشن به عدد 8میلیارد تومان می رسد.

علت اختلاف پرسپولیس و رضا اسدی معین شد

ظاهرا سر همین موضوع توافق صورت نگرفته است. اینکه مدیربرنامه این بازیکن اعلام نموده اختلافات بر سر مسائل اقتصادی نیست ظاهرا درست نبوده و همان اختلاف 4 تا 5.5میلیارد تومانی باعث شده مذاکرات ادامه دار گردد. البته شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از شروط این بازیکن حضور بیشتر در ترکیب اصلی پرسپولیس بوده، اما به نظر می آید تا اختلافات اقتصادی رفع نگردد بحث برسر این مسائل فایده ای ندارد. به نظر می رسد ارائه پیشنهاد 4.5میلیاردی به این بازیکن بیشتر جنبه جبران رقم دریافتی فصل پیش این بازیکن (که ظاهرا با آپشن ها به حدود 11میلیارد رسیده بود) را داشته وگرنه درحال حاضر رقم قرارداد بازیکن درجه2 هم از این پیشنهاد بالاتر است.

آخرین خبر ها در این خصوص حاکی از نزدیک شدن دو طرف به توافق است، از یک سو اسدی برخلاف بازارگرمی های اطرافیانش متقاضی خاصی ندارد و به خاطر عملکرد نه چندان خوبش در فصل گذشته تیم ها رغبتی به جذب او با رقم بالا نشان نداده اند و ازسوی دیگر گل محمدی هم که کوشش زیادی داشت به جای اسدی بازیکن دیگری را به خدمت بگیرد و امیدوار به جذب احمد نوراللهی یا محمد خدابنده لو بود به توفیقی نرسید و حالا در تیمش فقط دو هافبک دفاعی تخصصی (کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک) دارد و به باشگاه هم تاکید نموده حداقل یک هافبک تخصصی دیگر باید جذب گردد و به همین علت درحالی که گزینه مناسبی در دسترس نیست، تمدید قرارداد با اسدی که در نیم فصل دوم تا حدودی توانست عملکرد بهتری نشان دهد در دستورکار قرمز ها قرار گرفته است.

فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2019

به "علت اختلاف پرسپولیس و رضا اسدی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت اختلاف پرسپولیس و رضا اسدی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید