درودگر: در ضرر و زیان های مالی کرونا تابع فیفا هستیم، قرارداد های لیگ بر حسب تعداد بازی نوشته شده است

به گزارش گفتمان برتر، رئیس سازمان مالی فدراسیون فوتبال گفت: برای روشن شدن شرایط قراردادهای مالی بعد از تعطیلی مسابقات تماماً تابع تصمیمات فیفا هستیم.

درودگر: در ضرر و زیان های مالی کرونا تابع فیفا هستیم، قرارداد های لیگ بر حسب تعداد بازی نوشته شده است

صادق درودگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گفتمان برتر، درباره تعطیلی مسابقات لیگ های فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرر و زیان های مالی این اتفاق گفت: تا زمانی که تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات تعیین نشود، نمی توان درباره این موضوع صحبت کرد و تصمیم گرفت، چون اگر شرایط کشور اجازه بدهد که بازی ها از سرگرفته شود، وقفه ای که اتفاق افتاده از لحاظ مالی دیگر نمی تواند خیلی اثرگذار باشد و همه چیز به حالت عادی بر می شود.

وی ادامه داد: ولی اگر بازی های این فصل قرار نباشد ادامه پیدا کند قراردادها تحت تاثیر قرار می گیرد. البته در این مورد، ما قراردادهای مالی را بر حسب تعداد بازی ها منعقد نموده ایم و از هرجا که مسابقات ادامه پیدا نکند، مسئله ای پیش نخواهد آمد و تنها یک ضرر مالی پایین را برای عدم برگزاری بازی های باقی مانده متحمل می شویم.

رئیس سازمان مالی فدراسیون فوتبال درباره اینکه درصورت نیمه تمام ماندن لیگ تکلیف قرارداد بازیکنان و مربیان با باشگاه ها به چه صورت خواهد بود، یادآور شد: این موضوع هم تا زمانی که تکلیف لیگ به طور کامل تعیین نشده، روشن نیست ولی اگر قرار باشد لیگ برگزار نشود، باید جلساتی با حضور نمایندگان بازیکنان و باشگاه ها برگزار شود تا به یک نتیجه واحد برسیم. ما درباره این موضوعات تماماً تابع تصمیمات فیفا هستیم.

درودگر گفت: با توجه به اینکه ما هنوز شانس بالایی برای برگزاری مسابقات داریم، نمی توانیم همه آنالیز های مان را روی گزینه لغو کلی بازی ها بگذاریم، بنابراین باید صبر کنیم تا شرایط به طور کامل تعیین شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 892

به "درودگر: در ضرر و زیان های مالی کرونا تابع فیفا هستیم، قرارداد های لیگ بر حسب تعداد بازی نوشته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: در ضرر و زیان های مالی کرونا تابع فیفا هستیم، قرارداد های لیگ بر حسب تعداد بازی نوشته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید