قاسمپور: عاملان امضای قرارداد با ویلموتس باید مجازات شوند، قوه قضاییه به این پرونده ورود کند

به گزارش گفتمان برتر، کارشناس فوتبال کشورمان ورود قوه قضاییه به پرونده امضای قرارداد مارک ویلموتس را ضروری دانست و بر برخورد با عوامل به ثمر نشستن این قرارداد تأکید کرد.

قاسمپور: عاملان امضای قرارداد با ویلموتس باید مجازات شوند، قوه قضاییه به این پرونده ورود کند

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره آغاز مسابقات لیگ برتر و شرایط باشگاه ها گفت: به نظر من تصمیم مسئولان سازمان لیگ برای آغاز مسابقات لیگ برتر در این شرایط کار درستی نبوده و البته خیلی کارشناسی هم نیست. فوتبال یک ورزش فیزیکی و درگیرانه است و بازیکنان سایه به سایه و نفس به نفس با هم در ارتباط هستند. با این اوصاف چطور می توانیم شرایط موجود را کنترل کنیم؟ آیا می توانیم مانع برخورد بازیکنان شویم؟

وی ادامه داد: من به شخصه مخالف برگزاری مسابقات لیگ برتر هستم، چون نمی توانیم موازین و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. جامعه ما با مسائل خاص خودش روبه روست و فوتبال هم که همواره با مسائل زیادی دست به گریبان بوده است. شیوع ویروس کرونا هم شرایط را سخت تر نموده است. بیشتر باشگاه های ما دغدغه های اقتصادی و کمبود بودجه دارند و در حال حاضر هم رعایت پروتکل های بهداشتی هزینه های میلیاردی را پیش روی آنها قرار داده است.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره اینکه چهار باشگاه مخالف برگزاری مسابقات به وزیر ورزش نامه زدند و حتی تهدید به کناره گیری از لیگ کردند، گفت: همواره این کناره گیری ها در لحظات آخر عوض شده و تصمیمات دیگری اتخاذ می گردد. یک تصمیمی گرفته شده و در حال حاضر هم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی مسابقات برگزار گردد. تمام تیم های مخالف هم نگران هزینه های شان هستند که چنین تصمیمی گرفتند.

قاسمپور در پاسخ به این سؤال که اگر تصمیم به لغو مسابقات لیگ گرفته گردد، تکلیف قهرمان و سهمیه آسیا و تیم های سقوط کننده باید چطور معین گردد؟، اعلام کرد: شیوع ویروس کرونا یک بحران نوظهور است و نمی توانیم بگوییم چه تصمیمی درست است یا نادرست یا اینکه بخواهیم کشورهای دیگر را برای تصمیم مان ملاک قرار دهیم. فوتبال ما تا به امروز با چنین شرایطی روبه رو نشده است و به نظر من باید در این باره هم تصمیمی کارشناسی اخذ و همه جوانب در نظر گرفته گردد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پرونده شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال گفت: من خیلی در جریان متن قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال قرار ندارم، ولی تا جایی که اطلاع دارم تاج در زمان بستن قرارداد با ویلموتس می گفت که رقم قرارداد این مربی از کی روش هم پایین تر است و جای تعجب دارد که الان به چنین شکلی با ویلموتس قرارداد بسته شده است. در حال حاضر هم باید حسابرسی صورت گیرد تا معین گردد که از سوی چه کسی یا چه افرادی تخلف اجرا شده است. قوه قضاییه باید ورود کند، به این پرونده رسیدگی کند و عاملان امضای قرارداد با ویلموتس هم باید مجازات شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 980

به "قاسمپور: عاملان امضای قرارداد با ویلموتس باید مجازات شوند، قوه قضاییه به این پرونده ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمپور: عاملان امضای قرارداد با ویلموتس باید مجازات شوند، قوه قضاییه به این پرونده ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید