دانش آموزان بلاتکلیف میان پاسکاری وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت

به گزارش گفتمان برتر، قرار بود تا اطلاع رسانی تعطیلی مدارس از سوی وزارت بهداشت اعلام گردد اما هنوز نه این وزارتخانه و نه آموزش و پرورش واکنشی داشتند.

دانش آموزان بلاتکلیف میان پاسکاری وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت

جهت دریافت خدمات اجرای طراحی بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار در حالی که ویروس کرونا چند روزی است وارد کشور شده و اوضاع و احوال برنامه های روزمره را تغییر داده است اما هنوز هم شرایط پایداری برای این اوضاع و به بیانی روشن تر بحران وجود دارد.

شیوع کرونا در کشور که موجب فوت حدود 100 نفر شده است بعضی برنامه ها از قبیل لیگ والیبال گرفته تا تالارهای مراسم و حتی همایش های علمی را به تعطیلی کشاند تا از شیوع بیشتر کرونا جلوگیری گردد اما هنوز شرایط بعضی مکان های عمومی در بلاتکلیفی قرار گرفته است اما مدارس که یکی از مهم ترین مکان های عمومی و مستعد سرایت کرونا ویروس است هنوز مدیریتی واحد نداشته تا تعطیلی آن را رسما اعلام کند.

تعطیلی مدارس تا نیمه فروردین صحت ندارد

صبح امروز بود که محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش اختیار تعطیلی مدارس را به وزارت بهداشت محول کرد و قرار بر این شد تا اعلام تعطیلی مدارس بر عهده این وزارتخانه باشد اما تا به امروز هیچ اطلاع رسانی از سوی این وزارتخانه مبتی بر تعطیلی یا دایر بودن مدارس نشده است و دانش آموزان بلاتکلیف هستند.

هرچند طی روزهای گذشته هم اعلام تعطیلی مدارس استان تهران بعد از تایید و تکذیب های بسیار در نهایت به قطعیت می رسید اما برای فردا (هفتم اسفند) هنوز هیچ واکنشی از سوی وزارتخانه های مربوطه حاصل نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 656

به "دانش آموزان بلاتکلیف میان پاسکاری وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان بلاتکلیف میان پاسکاری وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید