برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی؛ کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟

به گزارش گفتمان برتر، جالب است بدانید بیش از یک سوم بادام زمینی های جهان صرف تهیه کره آن می گردد، اما متأسفانه مصرف این ماده مغذی در ایران به علت ناآگاهی از فواید این خوراکیِ مفید و مقوی بسیار کم است.

برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی؛ کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟

اگر ورزشکار باشید به احتمال زیاد بار ها درباره خواص کره بادام زمینی از هم باشگاهی هایتان شنیده اید. در ادامه به دو سوال رایج کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟ و برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی چه زمانی است؟ پاسخ داده شده است.

کره بادام زمینی نوعی کره گیاهی است که محبوبیت زیادی در بین بدنسازان و هواداران تناسب اندام دارد. خواص کره بادام زمینی مثل هوادارانش بی شمار است. اما آیا واقعاً این ماده ای که چاق کننده به نظر می رسد، می تواند تأثیر خوبی در تمرینات بدنسازی و لاغری هم داشته باشد؟

جالب است بدانید بیش از یک سوم بادام زمینی های جهان صرف تهیه کره آن می گردد، اما متأسفانه مصرف این ماده مغذی در ایران به علت ناآگاهی از فواید این خوراکیِ مفید و مقوی بسیار کم است.

البته اگر ورزشکار باشید به احتمال زیاد بار ها درباره خواص کره بادام زمینی از هم باشگاهی هایتان شنیده اید. در ادامه به دو سوال رایج کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟ و برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی چه زمانی است؟ پاسخ داده شده است.

این ماده مغذی حیف است که فقط با نان خورده گردد. در ادامه چند پیشنهاد مجذوب کننده برایتان داریم:

1. کره بادام با نان تست

کره روی نان تست (یا هر نان دلخواه دیگری) بمالید و از طعم خوب آن لذت ببرید. می توانید همراه با یک لیوان چای یا قهوه بنوشید.

2. ترکیب کره بادام زمینی با میوه های دلخواه

یک راه خوشمزه دیگر مصرف ترکیب میوه هایی مثل موز، سیب یا گلابی همراه با کره است. کره را روی میوه دلخواهتان بمالید و نوش جان کنید. این ماده مغذی و خوشمزه را می توانید برای صبحانه، میان وعده، وعده بعد از تمرین یا دسر میل کنید.

3. مصرف کره بادام زمینی با کیک و شیرینی

اگر تا به حال این یکی رو امتحان نکردید پیشنهاد می کنیم حتما یک بار امتحانش کنید، چون واقعا طعم خوبی خواهد داشت. راهش خیلی ساده است فقط باید این کره را روی کیک یا شیرینی دلخواه خود بمالید یا بین لایه های کیک قرار دهید.

برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی چه زمانی است؟

طبق تحقیقات معتبر در صورتی که فرد بخواهد بادام زمینی را به منظور کاهش وزن بخورد، بهتر است آن را به عنوان یک میان وعده مصرف کند. زمانی که بادام زمینی یا کره بادام زمینی به عنوان یک میان وعده مصرف گردد می تواند از پرخوری پیشگیری کند.

برای شناسایی برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی، در صورت احتیاج به مصرف پروتئین به منظور ساخت ماهیچه ها یا حفظ توده بدن، تحقیقات بیشتری مورد احتیاج است.

براساس ژورنال انجمن بین المللی تغذیه ورزشی، مصرف پروتئین 30 دقیقه قبل از خواب نیز می تواند به ساخت عضلات یاری کند. البته این نتیجه تحقیقی است که بر پایه پروتئین کازئین (Casein Protein) صورت گرفته است. محققان معتقدند که خوردن پروتئین بعد از ورزش نیز مفید است.

منبع: همشهری

منبع: فرادید
انتشار: 25 آذر 1401 بروزرسانی: 25 آذر 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2094

به "برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی؛ کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی؛ کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین زمان برای خوردن کره بادام زمینی؛ کره بادام زمینی را با چی بخوریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید