کشتی فرنگی

هدف اصلی من رسیدن به المپیک است، فقط به پیشرفت فکر می کنم

علیرضا نجاتی یکی از پدیده های کشتی فرنگی کشورمان که با کسل مدال برنز در رقابتهای جهانی توانست صندلی خود را دربین مدعیان تثبیت کند به خبرنگاران گفت: همچنان در شهر قم مشغول تمرینات انفرادی هستم. البته با توجه به محدودیت های موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا...

16 شهریور 1399

علیرضا رضایی سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد شد

علیرضا رضایی قهرمان پیشین کشتی آزاد دنیا و نخستین مدال آور تاریخ کشتی فوق سنگین وزن ایران در المپیک 2004 آتن، سرمربی تیم کشتی آزاد دانشگاه آزاد شد.

23 مرداد 1399

اتفاق تلخی که پس از قرعه کشی رخ داد، تکلیف فوتبالی ها تعیین شد!

به گزارش خبرنگاران، این هفته رو به خاتمه جزو هفته های به یادماندنی برای ورزش بود از این حیث که مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل برگزار و تعیین شد که تیم ملی فوتبال ایران در این رویداد بزرگ باید مقابل چه تیم ها و بازیکنانی قرار بگیرد. البته بیشتر از نتیجه...

27 مهر 1398

پیروزی نجاتی و قاسمی منجزی در گام نخست

رقابت های سه وزن پایانی کشتی فرنگی قهرمانی دنیا از صبح امروز (دوشنبه) در شهر نورسلطان قزاقستان شروع شد.

21 مهر 1398

22 فرنگی کار جوان به اردوی تیم کشتی دعوت شدند

به گزارش خبرنگاران، اردوی آماده سازی تیم کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های جهانی در روزهای 28 تیر تا 8 مردادماه در محل خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می گردد.

29 مرداد 1398

احتمال لغو اعزام تیم های ملی کشتی امید به رقابت های جهانی

دبیر فدراسیون کشتی می گوید مشکل تأمین ارز و هزینه های اعزام تیم های ملی امید (زیر 23 سال) را برای حضور در رقابت های جهانی رومانی بعد از دو بار اعلام طی دوماه گذشته، در چند روز گذشته مجددا به صورت مکتوب به اطلاع مسئولان محترم وزارت ورزش رسانده ایم.

28 اسفند 1397

عبدولی و گرایی به یک چهارم نهایی رسیدند، باخت میلیمتری حاجی پور

به گزارش خبرنگاران، دور مقدماتی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی دنیا از ظهر امروز پنجشنبه در شهر بوداپست مجارستان در حال پیگیری است و ملی پوشان چهار وزن نخست کشورمان به مصاف رقبای خود رفته اند.

18 اسفند 1397