کسی که رسانه را در اختیار دارد پیروز است

به گزارش گفتمان برتر، خبرنگاران/خراسان رضوی علیرضا رزم حسینی گفت: امروزه جنگ، جنگ اجتماعی و مالی است و کسی که رسانه را در اختیار دارد پیروز است.

کسی که رسانه را در اختیار دارد پیروز است

استاندار خراسان رضوی امروز در آیین افتتاح 205 پروژه و طرح فنی در سالن رضوان سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: در حوزه اجتماعی و فضای مجازی، حدود 200 کانال علیه ما فعالیت می نمایند که نیازمندیم تا با حضور صداوسیما با آن ها مقابله کنیم.

وی اضافه نمود: سال جاری ما علی رغم این که 23 درصد افزایش اعتبار داشتیم ولی اعتبارات سازمان صدا و سیمای استان را دو برابر افزایش دادیم.

در ادامه این مراسم نماینده مردم مشهد و کلات طی سخنانی اظهار کرد: با توجه به شناختی که آقای علی عسکری از ظرفیت بالای نرم افزاری و نیروی انسانی دارند، می توانند بیش از این از ظرفیت استان استفاده نمایند و باعث خودنمایی استان شوند.

پژمانفر اضافه نمود: دردنیا اسلام و کشور مردم انتظار دارند با پایتخت معنوی دنیا اسلام با رویکرد گفتمان دینی ارتباط برقرارنمایند. مشهد نیز می تواند به عنوان پایلوت در این زمینه فعالیت کند.

وی بیان نمود: استان خراسان رضوی امتحان خود را هم در سطح ملی، استانی و همچنین در سطح بین المللی پس داده است و من به نوبه خود با شناختی که از نیروها در زمینه فنی و محتوایی دارم می دانم که پتانسیل و توان ما بیشتر از این است و باید با برنامه ریزی مناسب این پتانسیل ها را فعال کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 468

به "کسی که رسانه را در اختیار دارد پیروز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی که رسانه را در اختیار دارد پیروز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید