ورود دادستانی تهران به مسئله پاکسازی شهر از معتادان متجاهر

به گزارش گفتمان برتر، تهران (پانا) - معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 24 تهران گفت: پاکسازی شهر تهران از معتادان متجاهر در دستور کار دادستانی تهران است.

ورود دادستانی تهران به مسئله پاکسازی شهر از معتادان متجاهر

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی قناعت کار با بیان اینکه در راستای پیشگیری از وقوع جرم دادسرای ناحیه 24 تهران جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر را در دستور کار دارد، بیان نمود: این دادسرا جمع آوری معتادان متجاهری که در پارک ها، خیابان ها و فضای سبز اقدام به استعمال موادمخدر می کنند را به جد پیگیری می کند.

وی ادامه داد: بر این اساس دادستانی تهران طرح جامع پاکسازی شهر تهران از لوث این افراد را در سال جاری با جدیت پیگیری می کند تا بتواند گام موثری برای تحقق این امر و درمان معتادان بردارد.

معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 24تهران به گوشه ای از اقدامات این دادسرا در ابتدای سال جاری برای درمان معتادان متجاهر اشاره کرد و گفت: در این راستا با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر و اداره کل بهزیستی استان تهران یک هزار و 677 معتاد متجاهر در سطح شهر شناسایی و جمع آوری شده که تعدادی از این افراد زن هستند.

قناعت کار بیان نمود: این معتادان پس از غربالگری برای درمان به مراکز ترک اعتیاد منتقل شده و هم اکنون تحت درمان هستند.

وی با تاکید بر اینکه طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر به طور مستمر پیگیری می شود، افزود: کلیه مراحل اجرای طرح از مراحل غربالگری تا بازپروری معتادان با نظارت کننده دادستانی انجام می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1556

به "ورود دادستانی تهران به مسئله پاکسازی شهر از معتادان متجاهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود دادستانی تهران به مسئله پاکسازی شهر از معتادان متجاهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید