نمایش هایی که در شهرزاد به صحنه می روند

به گزارش گفتمان برتر، نمایش نشانه ها به نویسندگی و کارگردانی مانلی شجاعی فرد، مرگ مرد بالشی به کارگردانی منا الهی فرد و رساوارونه به کارگردانی شیوا سرمست عنوان سه نمایش تازه ای است که از 18 آبان ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

نمایش هایی که در شهرزاد به صحنه می روند

به گزارش گفتمان برتر به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد؛ نشانه ها عنوان نمایش تازه ای به کارگردانی مانلی شجاعی فرد است که طبق برنامه ریزی های اجرا شده از تاریخ 18 آبان ماه هرشب ساعت 21:15 در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. نشانه ها مضمونی اجتماعی دارد و نخستین تجربه کارگردانی مانلی شجاعی فرد در حوزه تئاتر محسوب می گردد، تهیه کنندگی این اثر نمایشی برعهده فیروزه فیاض بخش است و مازیار فکری ارشاد، روزنامه نگار و منتقد سینما، مدیریت این پروژه را بر عهده دارد. مهدی کوشکی، توماج دانش بهزادی،رویا بختیاری،شراره رنجبر،مهدی بوسلیک بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

مراسم رونمایی از پوستر این نمایش در تاریخ 12 آبان ماه در ساعت 18 در کافه شهرزاد برگزار خواهد شد. نمایش رساوارونه به کارگردانی شیوا سرمست عنوان نمایش تازه دیگری است که از تاریخ 18 آبان ماه در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت، این نمایش درباره تاثیر رسانه بر انسان معاصر امروز است. این اثر نمایشی هرشب ساعت 20 در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت. شیوا سرمست،مجیدچنگیزیان و حسین حماسی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. همچنین از سوی دیگر، نمایش مرگ مرد بالشی عنوان نمایش تازه دیگری به کارگردانی منا الهی فرد است که این نمایش از تاریخ 18 آبان ماه هرشب ساعت 21:45 در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. این نمایش اقتباسی از نمایشنامه معروف مارتین مکدونا است که با تغییرات و روایت تازه ای اجرا خواهد شد. محمدمسگری، محمدحبیبی، علی بنایی، محمدرضاسروستانی،عسل زارع،هومن اردکانی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 4

به "نمایش هایی که در شهرزاد به صحنه می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش هایی که در شهرزاد به صحنه می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید