نعمتی: بازیکنان سپاهان شلوغ کردند، دلیلی برای وقت کشی وجود نداشت

به گزارش گفتمان برتر، بازیکن تیم فوتبال پزسپولیس می گوید بازیکنان سپاهان در زمین بد صحبت می کردند و زمین فوتبال جای این گونه حرف ها نیست.

نعمتی: بازیکنان سپاهان شلوغ کردند، دلیلی برای وقت کشی وجود نداشت

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، سیامک نعمتی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی یک بر یک این تیم مقابل سپاهان اظهار کرد: متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، حق ما دریافت سه امتیاز بود اما متاسفانه در دقایق آخر عقب رفتیم و فکر می کنم به همین دلیل ضربه خوردیم. سپاهان موقعیت زیادی نداشت و ما بد گل خوردیم. این بازی حسرت بزرگی برای ما شد. این بازی برای ما مهم تر از داربی بود.

او در باره آسیب دیدگی دستش اظهار کرد: فکر می کنم دقیقه 90 بود در ضد حمله ای که داشتیم از پشت روی کتفم افتادم و فردا باید ام آر آی بدهم. امیدوارم مشکل خاصی نباشد و برای بازی بعد آماده باشم.

او درباره درگیری های خاتمه بازی گفت: من نمی دانم چه کسی درگیری را آغاز کرد اما بازیکنان سپاهان به شدت بد صحبت می کردند. اینجا زمین فوتبال است و جای بد صحبت کردن نیست ما رفیق هستیم و نباید این گونه صحبت کنیم. یکی از بازیکنان سپاهان به من گفت چرا زمین می خوری. کتف من آسیب دیده بود و باید تعویض می شدم. حرف هایی می زدند که واقعا نباید زده می شد. فکر نمی کنم بازیکنان ما حرف خاصی زده باشند و بازیکنان سپاهان شلوغ کردند. باید حرف ها را داخل زمین می زدند که بیرون زمین زدند.

او درباره صحبت های نویدکیا که گفته بود به بازیکنان پرسپولیس گفته می شد به زمین بیفتند اظهار کرد: من که در زمین بودم چنین چیزی نشنیدم. پرسپولیس را چهار پنج سال است که همه می بینند و می شناسند. ما مخالف هستیم که کسی برای وقت کشی به زمین بیفتد. یکی از افرادی که زمین افتاد خود من بودم که در دو صحنه آسیب دیدم و نمی توانستم بلند شوم. ما برای سه امتیاز به زمین آمده بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1580

به "نعمتی: بازیکنان سپاهان شلوغ کردند، دلیلی برای وقت کشی وجود نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: بازیکنان سپاهان شلوغ کردند، دلیلی برای وقت کشی وجود نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید