نجاری: برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم ریکرو به تایلند اعزام نمی گردد، بلیت هواپیما و هتل رزرو شده بود

به گزارش گفتمان برتر، مدیر تیم های ملی تیراندازی با کمان گفت: تیم ریکرو آمادگی خیلی خوبی برای حضور در مسابقات تایلند داشت ولی سلامت ورزشکاران اولویت ما است و برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم به تایلند اعزام نخواهد شد.

نجاری: برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم ریکرو به تایلند اعزام نمی گردد، بلیت هواپیما و هتل رزرو شده بود

با تور لحظه آخری تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا را ببینید.

به گزارش گفتمان برتر، امید نجاری، مدیر تیم های ملی درخصوص لغو اعزام کمانداران به مسابقات کاپ آسیایی در تایلند گفت: تمامی شرایط برای حضور کمانداران در تایلند فراهم شده بود. بلیت ها گرفته و هتل نیز رزرو شده بود ولی با توجه به نگرانی هایی که در خصوص ویروس کرونا وجود داشت، در نهایت فدراسیون به این نتیجه رسید که تیم ملی تیراندازی با کمان به مسابقات تایلند اعزام نشود.

وی تاکید نمود: اردوهایی خوبی برگزار شده بود و تیم ریکرو آمادگی خیلی خوبی برای حضور در این مسابقات داشت ولی سلامت ورزشکاران اولویت ما است و برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم به تایلند اعزام نخواهد شد.

نجاری توضیح داد: فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، مرحله دوم جام جهانی در شانگهای چین را به دلیل ویروس کرونا، لغو کرد و منتظر تاریخ و کشور جدیدی هستیم که فدراسیون جهانی معرفی کند تا طبق آن برنامه تمرینی کمانداران را با یاری کادرفنی هماهنگ کنیم. احتمالا با اعلام تاریخ جدید، شرایط اعزام تیم به اردوی برون مرزی را فراهم خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 728

به "نجاری: برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم ریکرو به تایلند اعزام نمی گردد، بلیت هواپیما و هتل رزرو شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجاری: برای جلوگیری از هرگونه مشکل، تیم ریکرو به تایلند اعزام نمی گردد، بلیت هواپیما و هتل رزرو شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید