فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396

به گزارش گفتمان برتر، فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج دلو (Aquarius)

فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396

فروردین

تغییرات پیش بینی نشده ممکن است شما را وادار نمایند کمی برنامه اولیه تان را تغییر دهید. اشکالی ندارد اگر بعضی کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید، ولی به بهانه کمبود وقت عمل کردن به وعده هایی که به دیگران داده اید را به تعویق نیندازید. با کمی منطق و برنامه ریزی مجدد می توانید زمانتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا هم وظایف اصلیتان را انجام دهید و هم مجبور نشوید بدقولی کنید. آیا به اندازه کافی همراه با کسی که دوست دارید وقت می گذرانید؟ با یکدیگر در خصوص افکار و احساساتتان حرف می زنید؟ برای هم تعریف می کنید که روزتان را چگونه گذرانده اید؟ یادتان باشد بی توجهی قاتل هر رابطه ای می تواند باشد .

اردیبهشت

امروز جنبه هنرمند وجود شما فعال شده است و انجام کارهایی مثل نوشتن گزارش فنی و یا کارهای حسابداری که به منطق و محاسبات پیچیده احتیاج دارند برایتان کاری سخت و همراه با چالش است. سعی کنید کارهایی مثل قدم زدن در طبیعت و گوش دادن به موسیقی انجام دهید که شما را از لحاظ روحی و معنوی تقویت می نمایند. اگر خودتان اهل خلق آثار هنری هستید حتما این کار را در برنامه خود قرار دهید، اگر نه هم امروز روز خوبی برای آغاز این کار می تواند باشد. امروز در زمینه روابط عاطفی می تواند برای شما روزی جادویی باشد. از قدرتی که در اختیار دارید بهره ببرید و سحر و جادوهای خود را به کار انداخته و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید .

خرداد

امروز به نظرتان روزی فوق العاده برای این است که با خیال راحت یک جا لم بدهید و به ذهنتان اجازه دهید هر کجا که دلش می خواهد برود و از دغدغه های زندگی روزمره فرار کند. شما در عالم خیال و رویا به سر می برید و به همین دلیل هم بهتر است برنامه ریزی و آغاز کارهایی که به منطق و استدلال احتیاج دارند را در برنامه امروزتان قرار ندهید. ممکن است بین شما و اعضای خانواده تان بعضی مسائل و دلخوری های جزئی به وجود بیایند. به جای این که سعی کنید آنها را مجبور به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود کنید بهتر است نسبت به آنها لطافت و مهربانی داشته باشید و از خودتان بخشش نشان دهید؛ این کار حس بسیار بهتری خواهد داشت .

تیر

صبح ها معمولا برای شما بهترین وقت روز نیستند و تا جایی که برایتان مقدور باشد ترجیح می دهید بخوابید، ولی اتفاقاتی که صبح امروز می توانند بیفتند را به هیچ عنوان دست کم نگیرید؛ ذهن شما کاملا باز است و در این فرصتی که دست داده تقریبا برای هر مسئله ای م یتوانید راه حلی پیدا کنید. پس صبح زود بیدار شده و از این موقعیت فوق العاده نهایت استفاده را ببرید. شاید با یکی از نزدیکانتان اختلاف نظر و بحث هایی داشته باشید، ولی اگر تسلیم خشم و تعصب نشوید با کمی فکر کردن به این موضوع خواهید دید که تمام این اختلاف ها از یک سوء تفاهم جزئی به وجود آمده اند که با کمی صحبت منطقی قابل حل است .

مرداد

امروز بالاخره آماده خواهید بود تا یکی از مسائل مادی خود که مدت هاست شما را تحت فشار قرار داده بوده را حل کنید و خواهید دید که این مشکل اصلا به آن پیچیدگی که شما فکر می نموده اید نبوده است. البته نباید اجازه دهید که راحت شدن خیالتان بابت این مسئله این توهم را در شما ایجاد کند که می توانید هر چقدر دلتان می خواهد ولخرجی کنید. به ویژه در خصوص خریدن چیزهایی که قیمت بالایی دارند باید تمام مزایا و معایب آن را در نظر گرفته و تصمیم گیری نهایی در رابطه با خرید آن را به فردا موکول کنید. عقاید و افکار دیگران بیشتر مواقع از جنس سنگ نیستند و قابل تغییر دادن هستند؛ نا امید نباشید، همه چیز می تواند در یک لحظه عوض گردد .

شهریور

امروز همه چیز می تواند از شرایطی کاملا مبهم تا فوق العاده تغییر کند و همین ممکن است باعث گردد نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. با وجود این که خیلی عاقلانه دارید با شرایط موجود برخورد می کنید شرایط کیهانی به گونه ای است که نمی توانید اطلاعات غیر قابل اعتماد و مفید را به خوبی از یکدیگر تشخیص دهید. به جای این که خودتان را عصبی کنید و تحت فشار قرار دهید سعی کنید بدون دریافت تصمیمات جدید کارهایی که از قبل آغاز نموده بودید و روال انجام آنها از قبل معین است را ادامه دهید. امروز در زمینه روابط عاطفی بهتر است منطقی به احساسات خود نگاه کنید، شما آدمی نیستید که تحمل محدودیت را داشته باشید، حتی اگر عشقتان زندانبان شما باشد !

مهر

امروز نمی دانید چکار باید بکنید و از کجا آغاز کنید؛ دلتان می خواهد از زیر بار تمام این کارها و مسئولیت ها فرار نموده و به جایی بروید که هیچ کس را نبینید و از نظرها و قضاوت های دیگران دور باشید. با این حال، هرچند که آینده قطعی و معین نیست ولی دارد شما را به سوی خود فرا می خواند و نمی گردد بیکار نشسته و دست روی دست بگذارید. اگر برایتان امکان پذیر است کمی برنامه امروزتان را سبک تر کنید و کارهای غیر ضروری را برای روز دیگری بگذارید، اما نعطیل کردن کار و زندگیتان، آن هم در روزهای اول هفته اصلا منطقی نیست. بعدازظهر بدون اضافه کار و سر موقع کارتان را تعطیل نموده و از یک غروب عاشقانه همراه با کسی که دوست دارید لذت ببرید .

آبان

امروز مجبور خواهید شد رویاهایتان را در درجه دوم اهمیت قرار دهید تا بتوانید انرژیتان را روی دنیای اطرافتان متمرکز کنید. ممکن است برای یک تغییر جهت ناگهانی و یا دادن تعهدی مجدد تحت فشار قرار بگیرید ولی نباید بگذارید حساسیت بیش از حدی که نسبت به اطرافیانتان دارید روی عقل و منطق شما اثر گذاشته و مجبورتان کند طبق انتظارات آنها رفتار کنید. مهم نیست که دیگران چه می گویند، شما باید برای تصمیم گیری در خصوص این که چه باید بکنید به صدای درونتان گوش بدهید. شما در حال حاضر قدرت تغییر دادن خیلی چیزها را دارید، اگر احساسات خود را تحت کنترل بگیرید همه قطعات پازل زندگیتان خود به خود سر جایشان قرار خواهند گفت .

آذر

امروز دلتان می خواهد خودتان را از هیاهوی زندگی پردغدغه روزمره کنار کشیده و به آرامشی معنوی دست پیدا کنید. از آنجایی که انجام این کار به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد امکان پذیر نخواهد بود به احتمال زیاد در عالم خیال فرو خواهید رفت تا در آنجا به این آرامش برسید. بد نیست اگر کمی روی آرامش قلبی خود تمرکز کنید، با این حال باید کارهایی که روی میز کارتان انبار شده اند را هم در نظر داشته باشید. شاید بهتر باشد این فکر و خیال ها را برای بعدازظهر و پس از انتها ساعت کاریتان بگذارید تا در تنهایی خودتان و یا خلوت دو نفره ای که با عشقتان دارید در خصوص این مسائل فکر و صحبت کنید .

دی

شما می خواهید که همه نگاه عادلانه و بی طرفانه شما را در برخورد با تفاوت ها و اختلاف نظر ها ببینند، ولی به احتمال زیاد این تنها تصور شخصی خودتان است و آنقدرها هم که خودتان فکر می کنید در خصوص این مسائل بیطرفانه قضاوت نمی کنید. در هر صورت حرف زدن در خصوص این مسئله خیلی بهتر از سکوت کردن در رابطه با آن است، زیرا این سکوت می تواند شما را به مسیری اشتباه بکشاند. هرچند حرف زدن در این مورد می تواند در ابتا سخت باشد، ولی بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید تا احترامی که انتظارش را دارید به دست بیاورید. مواظب باشید که امروز در هیچ کاری زیاده روی نکنید، حتی در عشق ورزیدن !

بهمن

امروز شما در مقابل افرادی که از شما ضعیف تر هستند برخوردی ملایمتر دارید و با آنها احساس همدردی می کنید. این که بخواهید به کسی که به شما احتیاج دارد یاری کنید واقعا قابل ستایش است ولی بهتر است کمی با دقت و احتیاط بیشتری سعی در یاری کردن به دیگران داشته باشید و پیش از هر اقدامی از این که واقعا خودشان هم می خواهند که چنین یاریی به آنها گردد اطمینان حاصل کنید؛ ممکن است شما فقط دچار سوء تفاهم شده باشید. ممکن است یکی از اطرافیانتان حرفی به شما بزند که همچون شعله ای آتش خشم و ناراحتی را به جان شما می اندازد. به جای این که تمام روز خودخوری کنید به این فرد بگویید که حرفش چقدر شما را ناراحت نموده است .

اسفند

امروز وقتی از خواب بیدار می شوید ناگهان احساس می کنید موج بی سابقه ای از نبوغ به سراغتان آمده است؛ ولی قبل از عملی کردن این ایده های بهتر است کمی بیشتر به آنها فکر کنید. پرداختن به مسائل جزئی روابط عاطفی می تواند کار خسته نماینده و وقت گیری باشد ولی برای رشد رابطه و رسیدن به درک لازم از یکدیگر امری کاملا لازم است. گاهی فرد عاشق در سکوت نیز طرف مقابلش را درک می نماید، ولی همواره کلمات بهترین راه برای برقراری یک ارتباط عمیق هستند. مواظب حرف هایتان باشید و از اثری که روی طرف مقابلتان خواهند گذاشت اطمینان کامل پیدا کنید، گاهی حتی نزدیک ترین افراد به یکدیگر می توانند برداشتی اشتباه از حرف های هم داشته باشند.

منبع: setare.com
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1245

به "فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 15 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید