رنسانس گوشی های هوشمند در سال 2019 رخ می دهد؟ ، از صفحه نمایش منعطف تا اسکنراثر انگشت

به گزارش گفتمان برتر، سال جدید میلادی در شرایطی شروع شد که بسیاری از اهالی دنیای فناوری سال گذشته را با جنجالهایی متعدد گذراندند. اما در این میان به نظر می رسد وضعیت شرکت های فعال در حوزه فراوری موبایل بد نبوده است.

رنسانس گوشی های هوشمند در سال 2019 رخ می دهد؟ ، از صفحه نمایش منعطف تا اسکنراثر انگشت

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اینترنت 5G تنها موضوعی نیست که سال 2019 میلادی را به سالی جذاب تبدیل می نماید. بلکه در سال جدید منتظر گوشی هایی با صفحه نمایش منعطف و مجهز به اسکنر اثر انگشت و هوش مصنوعی قدرتمند هم خواهیم بود.

اگر سال 2018 سال تقاضای آیفون بود، سال 2019 وعده ای هیجان انگیز شامل موجی از نوآوری ها دارد که ممکن است دستورالعملهای فراوری را بین غول های تکنولوژی بازنویسی کند.

درواقع پیش بینی می گردد ستاره ها برای آنچه که ممکن است رنسانس گوشی های هوشمند باشد، هماهنگ می شوند. بله، واقعا محتمل است که ما شاهد گوشی های هوشمندی با رویکرد نرم افزاری بسیار شبیه و سخت افزارهایی قدرتمند باشیم.

باز هم به نقطه اول یعنی اینترنت5G بازگردیم. اینترنت 5G باعث سرعت بیشتر و موارد استفاده متعددتر خواهد شد. این اینترنت قطعا روی شبکه های هوشمند تاثیر بیشتری خواهد داشت و حتی کسب و کارها را متحول می نماید. افزون بر این تعداد جمعیت بیشتری در سال 2019 خواستار اینترنت 5G خواهند بود.

گوشی های هوشمند و قابل انعطاف سامسونگ را نیز می توان از علل این رنسانس دانست. چراکه ورود این گوشی ها به بازار یک تحول جدی در گوشی های اندرویدی ایجاد می نماید و احتمالا دیگر فراوری نمایندگان نیز سعی می نمایند با الگو گرتن از سامسونگ پیشرفت نمایند.

در کنار این ها، رقابت بین اندروید و ios ادامه دارد و روز به روز شاهد خلاقیت های بیشتری در فراوری گوشی های مبتنی بر این دو سیستم عامل خواهیم بود. بنابراین آماده تحولات جدی در سال 2019 باشید.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 50

به "رنسانس گوشی های هوشمند در سال 2019 رخ می دهد؟ ، از صفحه نمایش منعطف تا اسکنراثر انگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنسانس گوشی های هوشمند در سال 2019 رخ می دهد؟ ، از صفحه نمایش منعطف تا اسکنراثر انگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید