جاده چالوس صبح امروز 3 فروردین بازگشایی شد، پلیس راه: در حال حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می نمایند

به گزارش گفتمان برتر، هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه تازه بارشی که با کاهش محسوس دما و بارش باران به نسبت شدید نیز همراه است، تداوم ناپایداری در منطقه ها کوهستانی و جلگه ای استان را تا اواخر وقت روز آدینه هفته جاری پیش بینی کرد.

جاده چالوس صبح امروز 3 فروردین بازگشایی شد، پلیس راه: در حال حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می نمایند

فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور کوهستانی پرتردد کشور از صبح امروز پنجشنبه اطلاع داد.

به گزارش ایرنا، سرگرد محمد احمدی اضافه کرد: با توجه به ترافیک ایجادشده در اتوبان تهران، محور کندوان در منطقه مرزن آباد از ساعت 14 روز گذشته تا تخلیه بارترافیکی مسدود شده بود.

موج دوم ریزش برف که اوایل بامداد روز چهارشنبه در محور کوهستانی کندوان شروع شد همچنان ادامه دارد و مسوولان پلیس راه و راهداری منطقه از رانندگان و مسافران نوروزی خواستند با احتیاط رانندگی و سفر را مدیریت نمایند.

هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه تازه بارشی که با کاهش محسوس دما و بارش باران به نسبت شدید نیز همراه است، تداوم ناپایداری در منطقه ها کوهستانی و جلگه ای استان را تا اواخر وقت روز آدینه هفته جاری پیش بینی کرد.

سرگرد احمدی اظهارداشت: هم اکنون تردد در این محور کوهستانی جریان دارد و مسئله ای خاصی وجود ندارد.

وی اظهارداشت: مسافران بعلاوه قبل از شروع سفر از سامانه های هواشناسی و 110 و 141 پلیس نیز از شرایط راه های منطقه ها کشور از جمله محور کوهستانی کندوان آگاه شوند تا با مشکل برخورد ننمایند.

فرمانده پلیس راه کندوان ادامه داد: در زمان حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از محور کندوان تردد می نمایند که این رقم نیز در حال افزایش است.

سرگرد احمدی توضیح داد: بر اساس آمار موجود شمار تردد خودرو های سفر نوروزی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بسیار افزایش داشته است.

برابر آمار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و توریستی مازندران از زمان اجرای طرح ستاد خدمات سفر های نوروزی تا مروز بیش از 10 میلیون نفر مسافر و توریست از جاده های اصلی کندوان. هراز و فیروز کوه وارد مازندران شدند.

جاده چالوس- کرج حدود 160 کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از این مسیر مربوط به حوزه جغرافیایی مازندران شهرستان چالوس است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 فروردین 1402 بروزرسانی: 3 فروردین 1402 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2142

به "جاده چالوس صبح امروز 3 فروردین بازگشایی شد، پلیس راه: در حال حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده چالوس صبح امروز 3 فروردین بازگشایی شد، پلیس راه: در حال حاضر روزانه 20 تا 25 هزار خودرو از این جاده تردد می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید