بازی The Last of Us Part 2 بخش چند نفره ندارد

به گزارش گفتمان برتر، طبق مصاحبه های اخیری که از سوی کارکنان شرکت ناتی داگ منتشر شده است، بازی The Last of Us Part 2 در زمان عرضه بخش چندنفره نخواهد داشت.

بازی The Last of Us Part 2 بخش چند نفره ندارد

امیلیا شتز طراح ارشد بازی روز گذشته در مصاحبه ای گفت: ما روی تجربه تک نفره تمرکز نموده ایم و به همین خاطر این بازی هم تنها حالت تک نفره خواهد داشت.

سال گذشته در رویداد E3 2018 آنتونی نیومن و کورت مارگناو در گفت و گویی با وب سایت گیم اسپات تایید کردند که بازی در زمان انتشار خود حالت چندنفره خواهد داشت. ناتی داگ همواره جزء طرفداران پر و پا قرص بازی های تک نفره بوده و به صورت جدی روی این دسته از آثار کار نموده و هیچ وقت یک اثر تماما آنلاین را عرضه ننموده است. با این حال، حالت چندنفره قسمت اول که با نام Factions شناخته می گردد، به جرئت محبوب ترین بازی چندنفره کل شرکت سونی در این سال های اخیر بوده است. حتی پس از گذشت سال ها از انتشار بازی، هنوز هم عده زیادی هستند که حالت Factions را به صورت روزانه تجربه می نمایند. از این رو اعلام این خبر سر و صداهای زیادی را به همراه داشت و عده زیادی معتقدند بودند این حرکت در واقع بی احترامی ناتی داگ را نسبت به طرفداران خود نشان می دهند.

با نگاهی به شبکه های اجتماعی می توان متوجه شد که طرفداران بازی به چند دسته تقسیم شده اند. افرادی که علاقه چندانی به بازی های آنلاین ندارند، این حرکت ناتی داگ را مورد قبول واقع دانستند و باور دارند بخش تک نفره آنقدر خوب خواهد بود که می تواند کمبود حالت آنلاین را جبران کند. عده دیگری از بازی نمایندگان هم ادعا می نمایند با این کار ارزش بازی بسیار پایین خواهد آمد. آن ها می گویند حتی با وجود بخش داستانی خیلی خوب نهایتا چهار تا پنج بار می توان آن را به سرانجام رساند. ولی حالت چندنفره باعث می گردد تا بازی برای سالیان زیادی سرپا و زنده بماند.

به همین دلیل شرکت ناتی داگ در قالب بیانیه ای گفت: همان طور که اعلام نموده بودیم، بخش داستانی بازی با اختلاف جاه طلبانه ترین اثری است که ناتی داگ تا به حال ساخته است. به همین ترتیب زمانی که کار خود را روی تکامل بخش Factions از قسمت اول شروع کردیم، چشم انداز تیم ما از حالت اضافه ای که تنها می تواند در کنار تجربه عظیم بخش داستانی قرار بگیرد، فراتر رفت. به منظور پشتیبانی کردن از هر دو حالت ها، این تصمیم را گرفتیم که The Last of Us Part II حالت آنلاین نداشته باشد. با این حال، در نهایت می توانید ثمره حالت آنلاین را تجربه کنید، ولی نه به عنوان بخشی از بازی اصلی. اینکه کجا و چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد هنوز معین نیست. اما مطمئن باشید که ما هم همانند طرفداران از طرفداران بزرگ حالت Factions هستیم و دوست داریم زمانی که آماده شد آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

با توجه به صحبت های بالا می توان مطمئن بود که ناتی داگ میخواهد پس از انتشار بازی اصلی، حالت چندنفره را در قالب یک اثر جداگانه یا به عنوان محتوای الحاقی به بازی اضافه کند. علاوه بر این، آن ها برای مدت نسبتا زیادی است که آگهی های استخدام زیادی را برای بخش چندنفره روی سایت خود قرار داده اند. روی هم رفته، نبودن بخش آنلاین در بازی نهایی یک ناامیدی بزرگ برای گروهی از بازی نمایندگان خواهد بود و باید دید که ناتی داگ در ادامه چه برنامه ای برای این موضوع دارد.

در خبری دیگر از بازی هم باید اعلام کنیم که سازندگان در مصاحبه ای تایید کردند که پلتفرم اصلی بازی - پلتفرمی که بازی روی آن ساخته شده - همان پلی استیشن4 معمولی و استاندارد است. همچنین با توجه به نمایش جدید بازی در روزهای اخیر، نرخ فریم و وضوح تصویر در اثر نهایی متفاوت خواهد بود.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 342

به "بازی The Last of Us Part 2 بخش چند نفره ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی The Last of Us Part 2 بخش چند نفره ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید