اعتراف ملو درباره بازی برزیل و آرژانتین در کوپا آمه ریکا: نوبتی مسی را می زدیم!

به گزارش گفتمان برتر، هافبک تیم ملی برزیل درباره مصاف سال گذشته سلسائو و تیم ملی فوتبال آرژانتین در مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا آمه ریکا اعتراف جالبی کرد.

اعتراف ملو درباره بازی برزیل و آرژانتین در کوپا آمه ریکا: نوبتی مسی را می زدیم!

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، فیلیپو ملو، هافبک تیم فوتبال برزیل اعتراف کرد که تابستان سال گذشته زمانی که تیم ملی کشورش در مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا آمه ریکا با آرژانتین روبه رو شد، هر یک از بازیکنان سلسائو سهمیه داشتند که یک بار لیونل مسی کاپیتان را بزنند تا ریتم بازی فوق ستاره آلبی سلستی برهم بخورد.

هافبک سابق تیم های فوتبال یوونتوس، گالاتاسرای و اینتر که به خاطر رویکرد خشن و کارنامه پر از کارت زرد و قرمزش شناخته شده است، به نشریه کلارین آرژانتین گفت: مسی بازیکنی بی نظیر است. زمانی که در تیم ملی برزیل مقابل او قرار گرفتیم، به یکدیگر گفتم که هر کدام مان باید به نوبت او را یک بار بزنیم. در واقع باید از سیستم چرخشی برای خطا کردن روی مسی استفاده می کردیم. اگر این کار را نمی کردیم، مهار او بسیار سخت می شد. طوری او را نمی زدیم که آسیب ببیند فقط ریتم بازی اش را برهم می زدیم و به نوعی او را به شیوه ای تاکتیکی آزار می دادیم. مسی باور نکردنی است. او به مراتب بهتر از کریستیانو رونالدو است. کریستیانو می تواند در یک بازی 5 گل هم برای شما بزند اما مسی نه تنها خودش می تواند 5 گل بزند بلکه کاری می نماید که تیمش هم گل بزند. مسی به نظر من بازیکن کامل تری است.

ملو سپس درباره تجارب دوران بازیگری اش در کشورهای مختلف و اینکه رویکرد داوران نسبت به شیوه بازی فیریکی و بعضاً خشن او چگونه بوده است هم گفت: داوران هرجایی می توانند توبیخ تان نمایند اما آنها با هم فرق دارند. در انگلیس اگر شما بازیکنی را بزنید، طرفداران می گویند اوه اما داور نظرش را تغییر نمی دهد. در اسپانیا اما وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد داور اخراج تان می نماید. در برزیل بعضی داوران ممکن است از کنار صحنه بگذرند و بعضی دیگر شما را اخراج نمایند. به همین دلیل من جام لیبرتادورس را بیشتر دوست دارم. داوران برزیلی آنجا سختگیری می نمایند اما داوران آرژانتینی الزاماً با هر خطایی شما را اخراج نمی نمایند.

ملوی 36 ساله که 22 بازی ملی برای برزیلی انجام داده است، اکنون در تیم پالمیراس برزیل بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 700

به "اعتراف ملو درباره بازی برزیل و آرژانتین در کوپا آمه ریکا: نوبتی مسی را می زدیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف ملو درباره بازی برزیل و آرژانتین در کوپا آمه ریکا: نوبتی مسی را می زدیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید