چه کسانی باید محل سکونت خود را در سامانه املاک و اسکان بروزرسانی نمایند؟

به گزارش گفتمان برتر، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: دریافت نمایندگان پیامک از سرشماره V.MASKAN با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز نمایند.

چه کسانی باید محل سکونت خود را در سامانه املاک و اسکان بروزرسانی نمایند؟

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای در مورد پیامک درج نشانی اقامت برای ویرایش اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان، توضیحاتی ارایه کرد.

در اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان آمده است: تمامی دریافت کنندگان پیامک از سرشماره V.MASKAN با مضمون دارنده محترم کدملی -، آدرس اقامت شما در سامانه ملی املاک و اسکان کشور درج شده است. در صورت عدم مراجعه به سامانه این نشانی ملاک ارائه کلیه خدمات دولتی، بیمه ها، بانک ها و... قرار خواهد گرفت. ، ضروری است صرفا با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند. بدیهی است که این وزارتخانه هیچگونه مسوولیتی در قبال صحت نشانی محل سکونت اشخاص جهت ارائه خدمات مربوطه ندارد.

یادآوری می گردد پیش از این پیامکی از سرشماره V.MASKAN با مضمون دارنده محترم کدملی -، ملک شما خالی شناسایی شده است. حداکثر تا تاریخ 31/01/1401 شرایط املاک خود را در سامانه املاک و اسکان مشخص نمایید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیات های مستقیم اقدام خواهد شد. ، ارسال شده بود که لازم بود گیرندگان پیامک تا تاریخ 31/01/1401 با مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات سکونت و مالکیت خود را بروز کنند. بدیهی است که در صورت عدم مراجعه به سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، این وزارتخانه هیچگونه مسوولیتی در قبال اعلام املاک اظهار نشده به عنوان واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی کشور ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1987

به "چه کسانی باید محل سکونت خود را در سامانه املاک و اسکان بروزرسانی نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی باید محل سکونت خود را در سامانه املاک و اسکان بروزرسانی نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید