پیشنهاد بی شرمانه به سرمربی استقلال!

به گزارش گفتمان برتر، جواد نکونام از ابتدای حضور در استقلال با معضل بزرگی به نام عدم موفقیت در فصل جابجایی دست و پنجه نرم می کرد و کار به جایی رسید که پس از بازی با ملوان بندر انزلی با صراحت گفت پرونده جذب بازیکنان خارجی و به طور کلی نفرات نو تا نیم فصل در استقلال بسته شده است. البته در همین رابطه شنیدیم چند روز قبل یک پیشنهاد نامناسب و حتی بی شرمانه به جواد نکونام ارائه شد اما او قاطعانه مقابل این قضیه ایستاد.

پیشنهاد بی شرمانه به سرمربی استقلال!

از قرار معلوم چند روز قبل افرادی در خارج از باشگاه استقلال به نکونام پیشنهاد کردند مهاجم مورد نظر آنها را که خودش را به تهران رسانده است را در تمرین استقلال بپذیرد و با او قرارداد ببندد! آنها اصلاً روی بازی کردن یا سکونشین شدن این مهاجم اصراری نداشتند و صرفاً عقد قرارداد برایشان مهم بود. این افراد تاکید می کردند اگر نکونام مهاجم مد نظر آنها را استقلالی کند، همه جور هوایش را خواهند داشت و دو بازیکن خارجی دیگر هم با قیمت بسیار پایین برای استقلال جور می نمایند!

پیشنهادی که به نکونام شد با واکنش تند و قاطعانه سرمربی استقلال روبرو شد و او با صراحت اعلام نمود نه تنها جم مورد نظر را نمی پذیرد بلکه تا وقتی سرمربی استقلال باشد اجازه نمی دهد چنین پولی از جیب باشگاه به حساب افراد دیگر برود. نکونام زیر بار این پیشنهاد نرفت و به مربیان همکار خودش هم گفته است اگر لازم باشد تا خاتمه نیم فصل اول با همین نفرات ادامه می دهد اما چنین روشی را مد نظر قرار نخواهد داد.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2200

به "پیشنهاد بی شرمانه به سرمربی استقلال!" امتیاز دهید

2 کاربر به "پیشنهاد بی شرمانه به سرمربی استقلال!" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد بی شرمانه به سرمربی استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید