همکاری دولت و بخش خصوصی برای حل مسائل اقتصادی لازم است

به گزارش گفتمان برتر، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز پنج شنبه در دیدار با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با تاکید بر اینکه با هیچ کس تعارف نداریم، گفت: باید مدیران و مسئولان در کنار بخش خصوصی فعال باشند و برای حل مسائل اقتصادی، صنعتی و فراوری کوشش نمایند.

همکاری دولت و بخش خصوصی برای حل مسائل اقتصادی لازم است

وی سپس با اشاره به اینکه دولت و بخش خصوصی برای برطرف موانع کسب و کار با هم همکاری نمایند، ادامه داد: برطرف مسائل باید در چارچوب قانون باشد و شفافیت نیز تنها راه علاج بروکراسی و تسریع در حل مسائل است.

پورمحمدی با بیان اینکه در لایحه بودجه سال آینده کشور از بودجه استان دفاع می کنیم، گفت: باید در این خصوص از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی استفاده کرد و جلساتی در این مورد با نمایندگان برگزار خواهیم کرد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه امید آفرینی در جامعه لازم است، گفت: بهترین کار برای بهبود شرایط کنونی جامعه امیدآفرینی است. باید رسانه ها و مردم امید را در جامعه تزریق نمایند. باید فضای سیاسی و فرهنگی کشور را در جهت افزایش امید پیش برد.

وی با بیان اینکه با همدلی و عزم عمومی می توانیم مسائل را حل کنیم، گفت: با حمایت مردم می توان از شرایط فعلی با موفقیت عبور کرد.

پورمحمدی سپس گفت: برخی مسائل را می توان با استفاده از اختیارات استانی حل کرد و باید در این خصوص بیشتر کوشش گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 47

به "همکاری دولت و بخش خصوصی برای حل مسائل اقتصادی لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری دولت و بخش خصوصی برای حل مسائل اقتصادی لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید