مقاله: پل شیشه ای ژانگجیاجی چین: طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان

به گزارش گفتمان برتر، از فرودگاه یا ایستگاه قطار Zhangjiajie به سمت دره بزرگ Zhangjiajie، اتوبوس مستقیم وجود ندارد، بنابراین شما ابتدا باید به ایستگاه اتوبوس شهر Zhangjiajie بروید. ار فرودگاه تاکسی بگیرید یا اتوبوس عمومی شماره 4 به مقصد Guanliping Zhuanpan را سوار شوید. ایستگاه اتوبوس شهر Zhangjiajie از خروجی ایستگاه قطار Zhangjiajie به سمت چپ، 150 متر به سمت پایین جاده قرار دارد. در ایستگاه اتوبوس شهر Zhangjiajie یک بلیت به سمت ایستگاه اتوبوس Wulingyuan بخرید.

مقاله: پل شیشه ای ژانگجیاجی چین: طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان

برای رفتن به پل شیشه ای Zhangjiajie چین باید ابتدا به شهر Zhangjiajie رفته و از آنجا به ترمینال اتوبوس رانی Wulingyuan بروید. از آنجا می توانید به سمت منطقه خوش منظره دره بزرگ ژانگجیاجی (Zhangjiajie Grand Canyon Scenic Area) بروید.

در حال حاضر تنها قطارهای معمولی به مقصد شهر Zhangjiajie وجود دارد. ولی قطارهای پر سرعت فشنگی از بیشتر شهرهای محبوب توریست های تور چین (پکن، شیان، شانگهای، گوانجو و گویلین) به سمت چانگشا (مرکز استان هونان چین) در حرکت هستند. به شما پیشنهاد می کنیم با قطار پر سرعت به چانگشا رفته و سپس با قطارهای معمولی به سمت شهر Zhangjiajie بروید. سفر از چانگشا به ژیانگجیاجیه با قطارهای معمولی حدود 5 ساعت و نیم طول می کشد.

این پل 13 روز بعد از افتتاحش بسته شد. این تصمیم به خاطر استقبال شدید برای راه رفتن بر روی این پل اعلام شد. مسئولان پل اعلام کردند که هیچ شکستگی یا خرابی در پل وجود نداشته است. این پل شیشه ای چین می تواند تا 8 هزار نفر در روز را میزبانی کند، ولی اعلام شده بود که بعد از افتتاح پل 10 برابر این عدد می خواستند از پل بازدید کنند. دولت چین تصمیم گرفته قبل از شروع مجدد به کار پل، این منطقه را برای حجم زیاد بازدیدها بهینه کند. در حال حاضر راه اندازی مجدد بزرگترین پل شیشه ای چین به زمانی نامعلوم موکول شده است.

منبع مقاله: پل شیشه ای ژانگجیاجی چین: طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1762

به "مقاله: پل شیشه ای ژانگجیاجی چین: طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پل شیشه ای ژانگجیاجی چین: طولانی ترین و مرتفع ترین پل شیشه ای جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید