مرادمند: برای استقلالی شدن یک میلیارد تومان دادم

به گزارش گفتمان برتر، باشگاه استقلال بامداد پنج شنبه پیروز شد محمد حسین مرادمند را به خدمت بگیرد و با فرشید اسماعیلی یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کند.

مرادمند: برای استقلالی شدن یک میلیارد تومان دادم

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس محمد حسین مرادمند، در مورد پیوستنش به استقلال گفت: خدا را شکر می کنم که توانستم در نهایت یک تصمیم خوب برای فوتبالم بگیرم و به تیم عظیم استقلال ملحق شوم. خوشحالم سال جاری در تیمی بازی می کنم که یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا است.

وی در مورد اینکه چند روز پیش بعد از مذاکره با باشگاه استقلال راهی باشگاه پرسپولیس شد و همین موضوع سر و صدای زیادی ایجاد کرد گفت: صادقانه بگویم شاید نباید به باشگاه پرسپولیس می رفتم اما کاری که انجام دادم دلیل داشت.

مردامند ادامه داد: من با باشگاه استقلال و مسئولانش در هتل آزادی صحبت کردم و قرارداد بستم، حتی با مدیران باشگاه عکس گرفتم و از هتل خارج شدم اما چون رضایتنامه نداشتم نمی توانستم خبر را رسانه ای کنم. پیش از حضورم در باشگاه استقلال آقای گل محمدی چند بار با من تماس گرفت و از من خواسته بود تا به باشگاه پرسپولیس بروم.

مدافع جدید استقلال یادآور شد: من بر سر سفره پدر و مادرم عظیم شدم و وقتی عظیم تر من چند بار با تلفن همراهم تماس می گیرد و از من می خواهد به دیدارش بروم نمی توانم حرف دیگری بزنم. گل محمدی در شهرخودرو مربی من بوده و واقعا نمی توانستم روی حرفش حرف بزنم، وقتی با استقلالی ها در جلسه بودم تصمیم گرفتم به احترام سرمربی قبلی ام به آنجا بروم و بگویم که با استقلال قرارداد بستم و فقط به احترام وی به دیدارش رفتم. هنگامی که وارد باشگاه پرسپولیس شدم آقای رسول پناه در آنجا حضور داشت و همانجا شنیدم آقای گل محمدی در محل تمرین تیمش اعلام استعفا نموده است.

  • مدافع استقلال 3 ساله تمدید کرد

وی تاکید نمود: وقتی این موضوع را شنیدم بلافاصله باشگاه پرسپولیس را ترک کردم و به خبرنگاران گفتم فردا تکلیف تیم جدیدم را معین می کنم چون حقیقتا رضایتنامه نداشتم. شما می توانید از مسئولان باشگاه استقلال سوال کنید که چه ساعتی با من قرارداد بستند و قبل از حضور در باشگاه پرسپولیس کارم با استقلال تمام شده بود.

مرادمند یادآور شد: متاسفانه در این 2-3 روز خیلی قضاوت شدم فقط به این خاطر که برای حرفی که زدم ارزش قائل شدم. شاید گفتن این حرف چندان جالب نباشد ولی وقتی عکس من در کنار مسئولان استقلال رسانه ای شد رقم رضایتنامه ام توسط باشگاه شهرخودرو افزایش پیدا کرد.

وی گفت: روز گذشته مجبور شدم نزدیک به یک میلیارد تومان از جیب خودم برای دریافت رضایتنامه ام پرداخت کنم و این را مسئولان باشگاه استقلال می توانند شهادت بدهند. این کار را هم به این دلیل کردم چون با باشگاه استقلال قرارداد بستم و اصلا نمی خواستم زیر حرفم بزنم. در این چند روز که با استقلال جلسه گذاشته بودم و قرارداد ابتدایی را امضا کردم سعی کردم زودتر رضایتنامه را از شهرخودرو بگیرم ولی نشد تا اینکه با پرداخت مبلغ بیشتر این رخ داد.

مدافع جدید استقلال با اشاره به اینکه قرار بود با شهرخودرو راهی دوحه گردد گفت: چون تا دیشب نتوانستم رضایتنامه ام را بگیرم تصمیم داشتم با شهرخودرو به قطر بروم ولی حالا خوشبختانه بازیکن رسمی استقلال هستم و منتظر هستم تا در صورت لزوم با استقلال به قطر بروم.

  • شکایت تراکتور از رشید مظاهری به کمیته اخلاق
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1135

به "مرادمند: برای استقلالی شدن یک میلیارد تومان دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادمند: برای استقلالی شدن یک میلیارد تومان دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید