متلک سنگین اپل به مسائل حریم خصوصی گوگل در قالب یک بیلبورد شهری!

به گزارش گفتمان برتر، شرکت اپل با نصب یک بیلبورد در ورودی بخش آزمایش محصولات HQ در شهر تورنتو، یک بیلبورد کنایه آمیز نصب نموده است. HQ مثل گوگل یکی از شرکت های زیر مجموعه آلفابت است.

متلک سنگین اپل به مسائل حریم خصوصی گوگل در قالب یک بیلبورد شهری!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پیش از این و در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 در لاس وگاس اپل یک بنر در نزدیکی ورودی کنفرانس نصب و خاطرنشان کرد آنچه در آیفون شما اتفاق می افتد، در آیفون شما باقی می ماند در بخش پایین این پیغام نیز آدرس اینترنتی وب سایت حفظ حریم خصوصی اپل درج شده بود.

پیغام اپل روشن بود: ما کوشش نمی کنیم داده های شما را به فروش برسانیم، در حالی که آمازون و گوگل از اطلاعات شما استفاده می نمایند (گاهی اوقات به صورت ناشناس) و سعی می نمایند اطلاعات شما را به فروش برسانند.

این بار نیز یک بیلبورد کنایه آمیز نوشته ما در حال کسب و کار خارج از محدوده شما هستیم اپل با این بیلبورد مسائل مربوط به حریم خصوصی گوگل را مورد تمسخر قرار می دهد.هدف اپل از این تبلیغ را می توان به سخره گرفتن فعالیت های شرکت HQ در تورنتو دانست. این شرکت میخواهد داده های خود را با داده ها و اطلاعات شهری ترکیب و تورنتو را در حوزه شهرداری الکترونیک ممتازتر کند. با این وجود، با توجه به این که اپل نیز اقداماتی مشابه را انجام می دهد سعی دارد به مقامات تورنتو این پیغام را برساند که گوگل و شرکت های زیرمجموعه آلفابت به حریم خصوصی وفادار نیستند.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 دی 1401 بروزرسانی: 10 دی 1401 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 2103

به "متلک سنگین اپل به مسائل حریم خصوصی گوگل در قالب یک بیلبورد شهری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متلک سنگین اپل به مسائل حریم خصوصی گوگل در قالب یک بیلبورد شهری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید