عبدولی و گرایی به یک چهارم نهایی رسیدند، باخت میلیمتری حاجی پور

به گزارش گفتمان برتر، به گزارش خبرنگاران، دور مقدماتی رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی دنیا از ظهر امروز پنجشنبه در شهر بوداپست مجارستان در حال پیگیری است و ملی پوشان چهار وزن نخست کشورمان به مصاف رقبای خود رفته اند.

عبدولی و گرایی به یک چهارم نهایی رسیدند، باخت میلیمتری حاجی پور

در وزن 55 کیلوگرم، مسلم نادری خادم در دور نخست به مصاف نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان رفت با نتیجه 6 بر یک بازنده شد. نادری خادم باید در انتظار فینالیست شدن این فرنگی کار گرجستانی باشد تا بتواند در گروه بازنده ها به مبارزاتش ادامه دهد.

در وزن 63 کیلوگرم محسن حاجی پور در مبارزه نخست خود به مصاف جرمن دیاز از پورتوریکو رفت و با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی رفت و با نتیجه 7 بر 6 باخت. حاجی پور تا ثانیه های پایانی کشتی با نتیجه 6 بر 6 پیروز میدان بود که یک امتیاز از دست داد و بازنده شد.

در وزن 72 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دیدار نخست به مصاف دائه کیون پارک از کره جنوبی رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد. وی در دور دوم در مصاف با مورات داگ از ترکیه به نتیجه 7 بر 2 از سد حریف گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد.

در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی در دور اول به مصاف ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان رفت و در حالی که 5 بر 3 در تایم اول از حریف پیش بود در ادامه با ضربه فنی به پیروزی رسید. عبدولی در دور دوم به مصاف لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان رفت و با ضربه فنی پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 8

به "عبدولی و گرایی به یک چهارم نهایی رسیدند، باخت میلیمتری حاجی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدولی و گرایی به یک چهارم نهایی رسیدند، باخت میلیمتری حاجی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید