طرح تنخواه کارت تعاون جهت مشتریان بانک توسعه تعاون اجرایی می گردد

به گزارش گفتمان برتر، طرح تنخواه کارت تعاون باهدف ارائه خدمات مبتنی برکارت به سازمان ها، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی در راستای گسترش خدمات رسانی به مشتریان بانک توسعه تعاون قابل ارائه می باشد.

طرح تنخواه کارت تعاون جهت مشتریان بانک توسعه تعاون اجرایی می گردد

به گزارش گفتمان برتر، بنابر اعلام روابط عمومی بانک توسعه تعاون، به موجب این طرح کلیه شرکت ها و تعاونی هایی که نزد بانک توسعه تعاون حساب دارند و در مراودات اقتصادی خود از حساب تنخواه گردان استفاده می کنند مشمول این طرح خواهند شد.

لازم به ذکر است مشتریان حقوقی و یا اعضا کسب وکارهای کوچک ازجمله اصناف که سرپرست یک مجموعه هستند به عنوان دارنده حساب اصلی (قرض الحسنه پس انداز، جاری و یا کوتاه مدت عادی) می توانند باهدف مدیریت اقتصادی مجموعه خود برای هر یک از اعضا زیرمجموعه، بن کارت با عنوان تنخواه کارت باقابلیت معین سقف برداشت ماهانه و مدیریت نحوه هزینه کرد دریافت کنند.

دارندگان کارت می توانند به وسیله دستگاه کارتخوان فروش و یا درگاههای اینترنتی تا سقف مبلغ موجود در کارت نسبت به خرید کالا اقدام کنند همچنین میزان موجودی کارت بنا به درخواست سازمان مربوطه به دفعات قابل شارژ می باشد.

شایان ذکر است ازجمله قابلیت های مهم این کارت می توان به ارائه انواع خدمات بانکی مبتنی بر بن کارت شامل امکان تغییر رمز اول و رمز پویا برای هر کارت بصورت مجزا، دریافت صورت حساب های مجزا و تسهیل در برطرف مغایرت های حساب، دریافت موجودی به وسیلهATM، اخذ گزارشات آنلاین توسط مشتری حقوقی، دریافت شارژ انواع اپراتورهای اعتباری، پرداخت انواع قبوض، شارژ مجدد بن کارت و درج شماره کارت در صورتحساب مشتری حقوقی اشاره کرد.

ذکر این نکته لازم است که بهره گیری مشتریان بانک توسعه تعاون از ظرفیت تنخواه کارت تعاون فرصتی برای کاهش هزینه های شرکت ها، اتحادیه ها در اعمال مکانیزم کنترلی و نظارتی بر نحوه فرآیند دریافت و پرداخت تنخواه از یک سو و بهره گیری مناسب و بهینه برای تسریع و تسهیل در پیشبرد امور جاری و نیازهای ضروری روزانه در سطوح مختلف و ابعاد متفاوت می باشد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 752

به "طرح تنخواه کارت تعاون جهت مشتریان بانک توسعه تعاون اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تنخواه کارت تعاون جهت مشتریان بانک توسعه تعاون اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید