ضربات دردناکتری به دشمن وارد خواهیم کرد

به گزارش گفتمان برتر به نقل از المسیره، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن درباره حماقت مخالفت سعودی ها با طرح المشاط درباره توقف حملات به یمن در ازای توقف حملات به عربستان هشدار داد و گفت: اگر مخالفت نمایند ما ضربات دردناکتری به آنها وارد می کنیم و گردن هایمان را در اختیار آنها نخواهیم گذاشت.

ضربات دردناکتری به دشمن وارد خواهیم کرد

وی اضافه نمود: ما از عزم پایدار برخورداریم و توان حمله به هرمکانی را داریم و توان نظامی ما در حال گسترش است. سیاست های ما روشن است و پیامهای مبهم ارسال نمی کنیم. اگر مسالمت آمیز با ما برخورد گردد ما مسالمت آمیز برخورد می کنیم و اگر با ما بجنگند با آنها می جنگیم زیرا ما فقط از خدا می ترسیم.

الحوثی بیان نمود: یمنی ها نیازی به اذعان متجاوزان به توان آنها ندارند. هم اینکه ملت ما توان بازدارندگی ما برای دشمن را بدانند، کافی است. ملت یمن با سرسپردگی مخالف است.

وی تاکید نمود: دشمن توطئه در پس توطئه انجام می دهد و ملت یمن باید با وحدت خود با دشمن روبرو گردد.

شایان ذکر است مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن اخیرا از توقف مشروط حملات موشکی و پهپادی به عربستان سعودی اطلاع داد و اعلام نموده بود: ما توقف حملات موشکی و پهپادی به عربستان را اعلام می کنیم و امیدواریم که پاسخ مشابهی دریافت کنیم. اگر عربستان با این طرح موافقت نکند و بمباران را از سربگیرد ما حق واکنش را برای خود محفوظ خواهیم دانست. ما منتظر اعلام اقدام مشابه عربستان مبنی بر توقف تمام اشکال حملات هوایی و زمینی به یمن هستیم. در صورتی که عربستان با این طرح موافقت نکند حق واکنش را برای خود محفوظ می دانیم و تاکید می کنیم که ادامه جنگ به سود هیچ کس نخواهد بود. ادامه جنگ ممکن است به حوادث خطرناکی منجر گردد که مایل به وقوع آن نیستیم. ما یقین داریم که در صورت ادامه جنگ بیشترین ضرر به کشورهای متجاوز خواهد رسید نه ما. ما از انتقال مستقیم به مذاکرات جدی برای دستیابی به راه چاره سیاسی همه جانبه در سایه آتش بس کامل استقبال می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 322

به "ضربات دردناکتری به دشمن وارد خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضربات دردناکتری به دشمن وارد خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید