شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیما چند روز طول می کشد؟

به گزارش گفتمان برتر، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور گفت که فرآیند شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی حدود سه روز تا یک هفته به طول خواهد انجامید.

شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیما چند روز طول می کشد؟

حامد نائیجی در گفت وگو با گفتمان برتر، درباره فرآیند تشخیص هویت و شناسایی قربانیان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در جنوب تهران گفت: با جمع آوری اجساد قربانیان این اجساد به مرکز تشخیص و آزمایشگاهی پزشکی قانونی درکهریزک منتقل شده و آزمایش ها و نمونه گیری های لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای شناسایی اجساد ممکن است نیاز به اخذ آزمایش از خانواده جانباختگان باشد، افزود: در این خصوص در صورتی که نیاز به انجام آزمایش باشد با شناسایی خانواده ها نسبت به انجام آزمایش از آنان در مراکز پزشکی قانونی استان محل سکونتشان اقدام خواهیم کرد و نیازی به حضور این خانواده ها در تهران نیست.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به زمان لازم برای شناسایی و تشخیص هویت قربانیان گفت: چندین تیم تخصصی به شکل 24 ساعته در آماده باش خواهند بود تا بتوانیم ظرفت مدت 3 یا 4 روز و نهایتا یک هفته هویت تمامی قربانیان را شناسایی کنیم و اجساد به خانواده هایشان تحویل داده شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 624

به "شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیما چند روز طول می کشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی هویت جانباختگان سقوط هواپیما چند روز طول می کشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید