سیف الله پور: حرکت باشگاه شهر خودرو غیراخلاقی بود، کمیته مشخص شرایط برخوردی جدی کند

به گزارش گفتمان برتر، قائم مقام باشگاه نساجی مازندران حرکت باشگاه شهر خودرو برای جذب بازیکن این تیم را غیراخلاقی دانست.

سیف الله پور: حرکت باشگاه شهر خودرو غیراخلاقی بود، کمیته مشخص شرایط برخوردی جدی کند

به گزارش گفتمان برتر و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، ایزد سیف الله پور، قائم مقام باشگاه نساجی در گفت وگویی درباره اقدام حسن جعفری، مدافع نساجی مبنی بر بستن قرارداد با باشگاه شهر خودرو گفت: در ابتدا باید از محمدرضا مهاجری، سرمربی نساجی تشکر کنم که در ابتدای فصل همان طور که همه شاهد بودند باشگاه نساجی مشکل مالکیتی داشت و آینده روشنی در انتظارش نبود، اما او در چنین شرایطی تیمی را بست که امروز بازیکنانش خواهان زیادی پیدا کردند و همچنین دو بازیکن ما در تیم ملی امید حضور دارند.

وی ضمن ابراز گلایه از باشگاه شهر خودرو اضافه کرد: با توجه به اینکه باشگاه شهر خودرو هم مثل باشگاه ما به صورت خصوصی اداره می شود، باید ما را درک می کردند و همچنین با توجه به اینکه آقایان بهافرایند، نورشرق و محمودزاده اعلام کرده بودند، اقدام بازیکنانی که یکطرفه فسخ کردند، غیرقانونی بوده و باید بر سر تمرینات تیم شان حاضر شوند، اما باشگاه شهر خودرو در حرکتی غیراخلاقی با بازیکن ما قرارداد بست.

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با عنوان اینکه آقایان نورشرق و محمودزاده شخصاً با حسن جعفری تماس گرفتند و کاملاً از این ماجرا باخبر هستند، ادامه داد: ما هم در همان زمان به آقای بهافرایند، رئیس سازمان لیگ نامه زدیم به دلیل اینکه این بازیکنان از دادن شماره حساب و اخذ چک های شان امتناع می کنند، اسناد و چک ها را نزد آقای نورشرق قرار داده ایم.

سیف الله پور با بیان اینکه برای دفاع از حقوق باشگاه نساجی از باشگاه شهر خودرو و حسن جعفری شکایت می کنیم، یادآور شد: بحث ما دیگر بازگشت این بازیکن نیست. خوشبختانه باشگاه نساجی به اندازه کافی بازیکن دارد و در آینده نیز جذب خواهد کرد که بود و نبود یکی دو بازیکن تأثیری بر فرایند تیم ما نداشته باشد، ضمن اینکه باشگاه شهر خودرو باید بداند بازیکنی که امروز با نساجی چنین رفتاری را انجام داده، فردا با شما همین رفتار را انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه از جانب پزشک تیم اعلام شده بود که حسن جعفری مسئله ای برای همراهی تیم ندارد، اما باز هم این بازیکن با بهانه جویی بر سر تمرین نیامد و در بازی با گل گهر و پرسپولیس حضور پیدا نکرد.

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با اعلام اینکه در یکی از بندهای قرارداد چند بازیکن ما ذکر شده بود که در صورت عدم دریافت 50 درصد از قراردادشان پیش از سرانجام نیم فصل اول می توانند یکطرفه فسخ کنند، اظهار داشت: چک های حسن جعفری و بازیکنان دیگر نزد کمیته تعیین شرایط موجود بود، آنها چک شان را گرفتند، اما جعفری حاضر به این کار نشد تا به خیال خودش بتواند قراردادش را فسخ کند. با این حال همان طور که شاهد بودیم کمیته تعیین شرایط صریحاً اعلام موضع کرد که این فسخ ها قابل ثبت نبوده و تخلف است.

سیف الله پور با اشاره به اینکه از رئیس کمیته تعیین شرایط خواهشمندیم برخورد جدی با این قضیه انجام دهد، شرح داد: ما هم اعتقاد داریم که حق و حقوق بازیکن باید پرداخت شود، اما به دلیل اینکه برخی دلال ها به اهداف خودشان برسند، اجازه ندادند این بازیکن حق و حقوق خودش را بگیرد، چون سودشان در جای دیگری بود.

وی در سرانجام گفت: طی صحبتی که با مدیربرنامه های رسمی حسن جعفری داشتیم، این بازیکن بدون هماهنگی با مدیربرنامه های خود با باشگاه شهر خودرو قرارداد بسته است که او نیز قصد شکایت از این بازیکن را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 615

به "سیف الله پور: حرکت باشگاه شهر خودرو غیراخلاقی بود، کمیته مشخص شرایط برخوردی جدی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیف الله پور: حرکت باشگاه شهر خودرو غیراخلاقی بود، کمیته مشخص شرایط برخوردی جدی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید