اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو

به گزارش گفتمان برتر، باشگاه پرسپولیس، هرگونه مذاکره با سیامک نعمتی برای حضور در شهرخودرو را تکذیب کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو

به گزارش به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور اطلاعیه ای هرگونه پیشنهاد برای انتقال بازیکنی از پرسپولیس به تیم شهر خودرو در ازای مبلغ مورد مطالبه آن باشگاه را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار شایعه ای مبنی بر این که باشگاه پرسپولیس به باشگاه شهر خودرو پیشنهاد داده است تا در ازای مبلغ رضایت نامه یحیی گل محمدی، یکی از بازیکنان خود (سیامک نعمتی) را برای پیوستن به آن تیم، آزاد کند. اعلام می شود چنین شایعه ای به هیچ وجه صحت ندارد. چنین مذاکره ای هیچ گاه اتفاق نیفتاده است و برنامه ای هم برای آن از سوی باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.

باشگاه پرسپولیس در صدد است با ایجاد راهکار های مناسب درآمد زایی و حل موانع و مسائل بر سر این راه، ضمن انجام مرحله به مرحله تعهدات خود، ترکیب تیم فوتبال خود را با نظر سرمربی حفظ کند و حتی نسبت به تقویت بیش از پیش آن گام بردارد.

بدون تردید طرح مسائلی از این دست در این مقطع که هنوز 9 هفته به سرانجام رقابت های لیگ برتر باقی مانده است و منتظر تعیین شرایط بازی های لیگ قهرمانان آسیا هستیم، به هیچ وجه نمی تواند درست باشد و از هواداران و رسانه ها تقاضا داریم اخبار را از طریق مراجع و منابع رسمی باشگاه دنبال کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 903

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد انتقال نعمتی به شهرخودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید