دبیر ستاد انتخابات کشور: ثبت نام 3551 نفر تا ساعت 18 امروز قطعی شد

به گزارش گفتمان برتر، تهران (پانا) - دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گزارش تجمیعی ثبت نام انتخابات شوراها از شروع ثبت نام تا ساعت 18 امروز را خاطرنشان کرد.

دبیر ستاد انتخابات کشور: ثبت نام 3551 نفر تا ساعت 18 امروز قطعی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی گفت: تا ساعت 18 امروز پنج شنبه بیست و یک اسفند ماه، ثبت نام 3551 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، نهایی شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر اضافه کرد: بیش از 26 درصد افرادی که تا ساعت 18 دومین روز از مهلت قانونی، ثبت نام کردند، از روش های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و رایانه شخصی برای ثبت نام استفاده کردند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: بیش از 17 درصد داوطلبان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراها، با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، ثبت نام کردند.

موسوی کمتر از 57 درصدثبت نام ها تا سرانجام روز دوم مهلت قانونی ثبت نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری ها مراجعه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در سرانجام، امکان ثبت نام در تمام ساعات شبانه روز را از مزایای ثبت نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری شیوع کرونا و اهمیت و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراهای شهر ثبت نام نمایند، دعوت کرد با استفاده از موبایل های هوشمند و یا رایانه شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 1482

به "دبیر ستاد انتخابات کشور: ثبت نام 3551 نفر تا ساعت 18 امروز قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر ستاد انتخابات کشور: ثبت نام 3551 نفر تا ساعت 18 امروز قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید