جزئیات برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی اعلام شد

به گزارش گفتمان برتر، دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) از آمادگی کامل برای برگزاری هرچه باشکوه تر همایش شیرخوارگان حسینی خبر داد.

جزئیات برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی اعلام شد

داود منافی پور دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع)، در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به اینکه همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی امسال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، اظهار کرد: این آیین پرشور، در بیش از 6 هزار نقطه کشور و 45 کشور جهان برپا خواهد شد.

وی درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایاب و ذهاب عزاداران گفت: دو هزار اتوبوس برای سرویس دهی رفت و برگشت شرکت کنندگان در تجمع بزرگ شیرخوارگان حسینی در نظر گرفته شده است. این همایش، روز پانزدهم شهریور ماه ساعت 8:30 تا 10 صبح برگزار می شود. محل استقرار اتوبوس ها در مناطق مختلف تهران در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود تا شرکت کنندگان در مراسم شیرخوارگان حسینی خود را به آن نقطه رسانده و به راحتی به ورزشگاه آزادی بروند. البته ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی هم فعال است و خط 5 مترو تهران آماده خدمت رسانی به عزاداران است.

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) ادامه داد: برگزاری مراسم روضه خوانی و توزیع نذرنامه ها از اقدامات حاشیه ای این همایش بزرگ خواهد بود.

منافی پور در سرانجام گفت: 20 درصد از ظرفیت کل ورزشگاه آزادی برای آقایان در نظر گرفته شده است. راستا ورود و خروج هم مشخص است تا خانواده ها بتوانند به راحتی از ورزشگاه خارج شوند و مسئله ای برای آنها به وجود نیاید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 283

به "جزئیات برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در استادیوم آزادی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید