تخفیف ویژه تسلا به کارمندانش برای خرید خودروی مدل 3

به گزارش گفتمان برتر، شرکت تسلا برای جذب کارمندان خود برای شرکت در آزمایش سیستم خودران این شرکت، تخفیف های ویژه ای را به آنها پیشنهاد کرده است.

تخفیف ویژه تسلا به کارمندانش برای خرید خودروی مدل 3

به گزارش گفتمان برتر و به نقل از دیجیتال ترندز، ایلان ماسک(Elon Musk)، مدیرعامل شرکت تسلا(Tesla) قصد دارد کارمندان بیشتری را برای شرکت در آزمایش سخت افزار اتوپایلوت 3(Autopilot Hardware 3) این شرکت به کار گیرد و تخفیف ویژه ای را به کسانی که در این آزمایش ثبت نام می کنند، پیشنهاد داده است.

ماسک باور دارد که این سخت افزار، پیشرفته ترین رایانه برای رانندگی خودران است که با یک شبکه عصبی هدایت می شود. برنامه آزمایشی این سیستم، در ماه سپتامبر و با شرکت صدها کارمند و خودروهای مجهز به سخت افزار جدید آغاز شد.

در ایمیلی که ماسک برای شرکت کنندگان ارسال کرده، آمده است که برنامه آزمایش سخت افزار هنوز به صد نفر دیگر نیاز دارد. همچنین در ایمیل گفته شده که کارآیی این سخت افزار جدید، بسیار بیشتر از نسخه قبلی آن است.

تسلا برای جذب کارمندان به ثبت نام در برنامه آزمایشی، یک تخفیف هشت هزار دلاری به آنها پیشنهاد می کند که به گفته ماسک، فقط تا زمان جذب نیروی کافی برای آزمایش ادامه خواهد داشت.

به نظر می رسد مشکل اصلی درآوردن کارمندان به این برنامه، ناشی از این حقیقت باشد که همه کارمندان تسلا، از عهده خرید وسایل نقلیه این شرکت برنمی آیند اما تسلا برای این مشکل هم چاره ای دارد. در ایمیل دیگر ماسک آمده است از آنجا که در تسلا مدل 3 فقط تریم داخلی پریمیوم موجود است، این شرکت قصد دارد از هزینه پنج هزار دلاری این آپشن چشم پوشی کند تا خرید این خودرو برای کارمندان مقرون به صرفه باشد و آنها بتوانند در این طرح آزمایشی حضور پیدا کنند.

این شرایط، هم برای تسلا و هم برای کارمندان آن، یک برد به شمار می رود زیرا همچنان که شرکت به داده های سخت افزاری دست پیدا می کند، کارمندان نیز از تخفیف 13 هزار دلاری خرید خودرو تسلا بهره مند می شوند.

هدف تسلا این است که آزمایش سیستم خودران خود را در نیمه نخست سال 2019 آغاز کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gofteman-bartar.ir شناسه مطلب: 49

به "تخفیف ویژه تسلا به کارمندانش برای خرید خودروی مدل 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف ویژه تسلا به کارمندانش برای خرید خودروی مدل 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید